Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka wątek zamknięty Bardzo przyjemne wnętrze, profesjonalne podejście dziewczyn do analizy stanu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2019

wszystko super oprocz portalu do umawiania wizyt wątek zamknięty juz drugi raz w ciagu miesiaca zawiodlam sie na nowym systemie zapisow, ktore...
~Magda
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

Paulina zadowolona wątek zamknięty Witam, do salonu zaglądam przy okazji wakacyjnych wizyt w Gdyni. Korzystałam...
~Paulina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Jeden z lepszych salonów w Trójmieście!! wątek zamknięty Klimat salonu oraz uśmiech pracowników bardzo pozytywnie wpływają na...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Aga - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z serii zabiegów wyszczuplających urządzeniami maximus i med...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

Hybrydy wątek zamknięty Hybryda po 10 dniach popękała na 6 paznokciach co jest nie do zaakceptowania...
~x x x
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Znakomite usługi wątek zamknięty Korzystałam z wielu usług kosmetycznych w tym gabinecie, tak na twarz jak i...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

MJ - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich usług i zabiegów, z jakich korzystałam...
~MJ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Monika - opinia wątek zamknięty witam, bardzo polecam salon, świetny klimat... Pani Sylwia profesjonalnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Gorąco polecam bo efekt gwarantowany!! wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam z polecenia koleżanki i przyznaję korzystam z ich usług...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim Beauty Medical. Gabinet świadczy usługi na...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 maja 2013

Polecam!!!!!!!!!! wątek zamknięty To już kolejna moja izyta w tym salonie i jestem zachwycona.Profesjonalne...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

polecam!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Do Gdyńskiego Centrum Kosmetycznego trafiłam z polecenia. Korzystam z...
~Małgorzata L.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

bardzo sobie chwalę:-) wątek zamknięty Maja bardzo fajna ofertę. Rewelacyjna metoda na paznokcie hybrydowe (...
~Marianna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Warto skorzystać z endermologii wątek zamknięty Witam. W centrum byłam po raz pierwszy ale na pewno nie po raz ostatni!!!!...
~A...
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Zadowolona:) wątek zamknięty Do tej pory korzystałam z zabiegów hydradermobrazji (Hydra Facial) oraz z...
~Ola K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 czerwca 2012

Niesamowite miejsce wątek zamknięty Co za niesamowite miejsce! Centrum a jednocześnie na uboczu w spokojnym...
~Anna Komorowska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

bardzo przyjemnie i profesjonalnie wątek zamknięty Mimo, że salon jest na uboczu, ale położony blisko mnie, nie korzystałam, bo...
~aga35gdy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

Jestem za !!! wątek zamknięty Podpisuję sie pod postami poprzedniczek.Świetne miejsce,profesjonalna...
~jw
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Świetny Salonik !!! !! ! wątek zamknięty Chyba mało znany jeszcze, w zacisznym miejscu... chociaż prawie w samym...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

23

wątków

do góry