Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej wątek zamknięty Zaje*ista myjnia , polecam
~JA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

tragedia wątek zamknięty Myjnia drozsza od innych i wiele gorsza. Auto wyjechalo mokre a pracownik...
~piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Wymiana opon wątek zamknięty DO niedawna wymieniałam tu systematycznie opony w samochodzie. Niestety...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Przemiła i pomocna obsługa wątek zamknięty Podjechałam dzisiaj na myjnię Beaver na Jasieniu. Natychmiast podszedł do...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Myjnia wątek zamknięty Myłem na tej myjni co miesiąc parę samochodów służbowych. Niestety dzisiaj...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Chamstwo i zniszczony samochód wątek zamknięty Byłem stałym klientem tej myjni. Ostatnio wyjechałem po myjni CAŁYM...
~Jeleń
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Serwis opon wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Może (jak pisali poprzednicy) obsługa nie jest jakaś...
~Jacek M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Omijać z daleka wątek zamknięty Pierwszy minus - brak możliwości przechowania opon po ich wymianie, "bo...
~m
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Pola - opinia wątek zamknięty Masakra !!!! Kolesie powinni tylko obsługiwać myjnie a nie zabierać sie za...
~Pola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

myjka ręczna beaver wątek zamknięty bardzo dobra i niedroga myjka ręczna.polecam bo naprawde warto
~filip
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

audi wątek zamknięty byłem dzisiaj na myjce recznej w beaverze i jestem pod wrazeniem w jaki...
~audi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry