Widok

Behawiorysta poszukiwany

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
Poszukuję dobrego behawiorysty do psa z problemami emocjonalnymi. Najlepiej z Gdańska lub okolic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wreszcie... ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam szkołę Piąty Pazur. Pani ma świetne podejście do psów i olbrzymią wiedzę. Nasz lękliwy pies po kilku spotkaniach zmienił się nie do poznania.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli to nadal aktualne:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/konsultacje-behawioralne-indywidualne-szkolenia-psow-ogl59998894.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Parę dni temu był pan behawiorysta. Od drzwi dawał mu smakołyki, a pies za jedzenie zrobi wszystko. Jak siadł na kanapie po turecku to tak siedział 2 godz z rekawiczkami na dłoniach. Mowił to co ja już wiem i wziął 100 zł. Mnie po po prostu już nie stać na innych behawiorystow. Jak miał 9 mc to chodził do szkoły, ale wszystkie objawy nasilają się z wiekiem, a teraz ma 3 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Radiu Gdańsk raz w tygodniu jest fajna audycja prowadzona przez behawiorystkę. Może do niej zwrócić się o pomoc? Odpowiada na pytania i doradza na antenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak wiem mój pies chodził do jej szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam tej pani z radio gdansk Agnieszki Kępki...mam złe wspomnienia....kiedyś na prywatnej wizycie powiedziała, że naszego psa trzeba uśpić, bo nie da sie nic zrobić z jego problemami...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cóż za porada... Jak behawiorysta może tak powiedzieć, bez komentarza...

http://www.psietrendy.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozumiem. Na antenie brzmi profesjonalnie. Nie miałam z nią do czynienia w rzeczywistości. Chciałam po prostu pomóc :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak jeszcze szuaksz to przybij łapę polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Piaty Pazur, panie naprawdę kompetentna, sama adoptowała dwa psy po przejściach, po dwóch konsultacjach i wprowadzonych radach wprowadzonych w życie mój pies stał się o wiele spokojniejszy i ja też wiem jak pomóc psu sie wyciszyć.. A cenowo wg mnie też w porządku, także ja polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiec wolam do mnie psie, no i pies odzywa się, potem wołam 'hopsa-sa', no i mam przy sobie psa, potem ten pies leży przy mnie też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Żabianka

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry