Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - opinia wątek zamknięty Polecam i pozdrawiam Pana Darka. Parę miesięcy minęło, drzwi działają bez...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Jestem stałą klientką firmy i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Dotrzymują...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Zadowolony klient Koleczkowo wątek zamknięty Panie z salonu udzieliły konkretnych rad i poleciły odpowiedni towar wedle...
~Maciej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 maja 2016

serdecznie polecam wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi w salonie. Jakość drzwi i podłóg na...
~jola i maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Jestem pod wrażeniem! wątek zamknięty Zdecydowanie mogę polecić obsługa na najwyższym poziomie ukierunkowani na...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

czas oczekiwania-wieczność... wątek zamknięty Zamówiliśmy drzwi wraz ze wstawieniem w sierpniu 2015 roku. Czas realizacji...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Zadowolony klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z obsługi,Pani Asia jest naprawdę wyjątkową osobą i...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Wszystko SUPER - do momentu złożenia zamówienia- póżniej to już tylko .... wątek zamknięty Niestety nie polecam usług w sklepie Bel-Pol na Kowalach. Na początku...
~Zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Panele wątek zamknięty Wybrałam w Bel- Pol na Kowalach panele podłogowe,jednak na stanie w magazynie...
~Danuta K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

Potraktowany - opinia wątek zamknięty Jeżeli macie ochotę przeżyć koszmar i stracić przyjaciół(niestety poleciłem...
~Potraktowany
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 maja 2014

KATASTROFA NIE FIRMA KLIENT ZŁY FIRMA BEZ ZARZUTU wątek zamknięty UWAGA PRZED PSEŁDO FACHOWCAMI I FIRMA BEL-POL KOWALE GDAŃSK MOGĘ KAŻDEMU...
~ZAWIEDZIONY POSTAWA FIRMY
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Faktycznie Pani Asia-PETARDA.Jestem naprawę zadowolona,ułożenie podłóg...
~anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Świetna i fachowa pomoc, nie mam żadnych zastrzeżeń co do obsługi. Zakupiłem...
~michał stańczyk
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

POLECAM wątek zamknięty W sklepie kupiłem panele podłogowe oraz drzwi wewnętrzne. Obsługa fachowa....
~Jaroslaw_K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Również odradzam wątek zamknięty Po niecałych dwóch latach skrzydło drzwiowe(wewnętrzne) się rozwarstwiło....
~Lapka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Niezły asortynebt natomiast podejście do Klienta...brak profesjonalizmu wątek zamknięty Krótko i na temat bez rozwodzenia się,firma w ofercie posiada niezły wybór...
~Przecietny klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

Odradzam zakupy w tym miejscu wątek zamknięty W piątek w godzinach popołudniowych (16-17), wybrałam się do sklepu BEL-POL w...
~nata_122
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Super sklep wątek zamknięty Świetna obsługa, miły kontakt z pracownikami, pełen profesjonalizm
~karramba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Żenada wątek zamknięty Przede wszystkim osoby nie znają produktów które sprzedają. Fakt szybko...
~Przemek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

bardzo dobra obsługa i montaż wątek zamknięty A u mine wszystko na 5+!!! Zamówiłem 4 szt drzwi dre za 4000zł. Bardzo miła...
~Krzysztof S.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

23

wątków

do góry