Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pan Marcin - opinia wątek zamknięty Niestety frytki smakują jakby były zrobione z jakiejś ziemniaczanej masy....
~Pan Marcin
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 lipca 2021

dominik - opinia wątek zamknięty frytki są mrożone! a oczekuje,ze frytki belgijskie będą ze świeżych ziemniakow
~dominik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 maja 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Profesionalna obsluga, dobre opakowanie nie wycieka, Pan uśmiech niety,...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Pawel - opinia wątek zamknięty Najlepsze frytki ever. Ostatnio pojechałem za nimi na kokoszki!
~Pawel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Belgijki - świetna sprawa wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Praktycznie objechałem wszystkei food trucki w...
~Martin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam na szybką przekąskę. Bardzo dobre sosy np. andaluzyjski.
~karolwyd
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Naprawdę dobre fryty :) wątek zamknięty Wreszcie dobre frytki w 3mieście. Dla tych, którzy wiedzą, że frytka to nie...
~Bablo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 maja 2013

Mogły być lepsze wątek zamknięty Frytki takie sobie w smaku, nie przypominały mi belgijskich (takie najlepsze...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

rewelacja! wątek zamknięty Super! w końcu najlepsze na świecie frytki w 3mieście, nie mogę się doczekać!...
~h
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2013

polecam bywąjacym w okolicy wątek zamknięty Za pierwszym razem się rozczarowałam, okazało się jednak że niedosmażone...
~nowa stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Bez szalu wątek zamknięty Nie zbyt czysto w srodku. Strasznie oklejone sosami garnki w ktorych sie one...
~Sabbi
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

nareszcie w Gdańsku wątek zamknięty Nareszcie w Gdańsku ! Będąc w Warszawie często chodziłem do "Okienka" a teraz...
~kmieciu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

W KOŃCU COŚ INNEGO !!!!! wątek zamknięty Nie myślałem że takie proste żarcie może mnie zadziwić. Niby "zwykłe fryty" -...
~danchel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

MNIAM MNIAM MNIAM !!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo smaczne frytki, nie ociekają tłuszczem, i przywołują smaki...
~el Miguel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

niestety rozczarowanie wątek zamknięty bardzo ucieszyłam się, że będziemy mogli w końcu w trójmieście zjeść...
~tru tu tu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Monia - opinia wątek zamknięty fryteczki pierwsza klasa :) sosy wyśmienite polecam !!!!!!!!!!
~Monia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty Zajechałem dziś z moim pięcioletnim synkiem na "inne frytki" ( innych niż z...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry