Bellezza Studio

Salony kosmetyczne Fryzjerzy Paznokcie

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 1C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paznokcie u Pani Eli wątek zamknięty Polecam. Miła atmosfera, dokładność i jakość.
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Paznokcie tylko u p. Agnieszki wątek zamknięty Jeśli chodzi o paznokcie, polecam panią Agnieszkę (włosy do ramion)....
~B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Fachowa Obsługa super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona kolor i nowa fryzura super Byłam w tamtym tyg. a...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Nigdy tam nie wrócę - okropna kosmetyczka. wątek zamknięty Kosmetyczka spartaczyła oczyszczanie. Zadzwoniłam do salonu i poprosiłam o...
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

w końcu miła i fachowa obsługa wątek zamknięty Polecam i dziękuj Pani Kasi za ładną fryzurę.
~tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Unikać Pani z Ukrainy wątek zamknięty Trudno powiedzieć, że cały salon jest do kitu. Zapewne pracują tam także...
~Axel
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Super fryzjerka wątek zamknięty Ujęła minie dokładność i detalizm Pani Maryny :)
~Mario!!!
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

3xTAK wątek zamknięty Wielkie podziękowanie dla Pani Ani. Profesjonalna, miła i uśmiechnięta pomimo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Polecam bardzo! wątek zamknięty Odkąd chodzę do fryzjera jeszcze żaden salon mnie tak nie obsłużył:)...
~Daniel T.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Jestem stałym klientem tego salonu. Nawet gdy nie byłam umówiona Panie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty Bardzo fajny salon. Pięknie urządzony. Zostałam obcięta dokladnie tak jak...
~mk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry