Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta - opinia Polecam, świetna atmosfera i podejście do klienta. Suknia przepięknie się...
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2022

Sabina - opinia wątek zamknięty Panie szyja suknie na wymiar. Przy moim rozmiarze 44 w innych salonach nic...
~Sabina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Szkoda nerwów! We wrześniu tego roku zleciłem tej firmie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Kinga - opinia wątek zamknięty Polecam salon Bellis z całego serca. Zakup sukni ślubnej był czystą...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

polecam wątek zamknięty Salon jeden z przyjemniejszych w trójmieście. Noszę rozmiar 44. Parę dni temu...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Wszystkim przyszłym pannom młodym polecam z całego serca ten salon!!! Panie...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Wyjątkowe suknie na wyjątkowy dzień z wyjątkową obsługą! wątek zamknięty Salon Sukni Ślubnych Bellis był drugim salonem, do którego poszłam...
~San
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

Szczerze polecam ! wątek zamknięty Mają śliczne suknie i profesjonalny, przesympatyczny personel. Suknia była...
~Ada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Najpiękniejsza suknia ślubna na Ziemi wątek zamknięty Pani Natalia wpolnie z pozostałymi dziewczynami, uszyly dla mnie przepiękną,...
~Marzena, Wesele 06.05.2017
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Najlepszy Salon Sukien Ślubnych w Trójmieście! wątek zamknięty Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać! Bardzo profesjonalnie, z uśmiechem i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Profesjonalny Salon , godny polecenia !! wątek zamknięty Przytulny, intymny i kameralny salon w którym wszyscy zainteresowani skupiają...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

gorąco polecam! wątek zamknięty Pierwszy salon, który w pełni zasługuje na najwyższe ocenę. Od kilku miesięcy...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry