Beneficio

Restauracje

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 338

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obsluga to kpina, pizza niedopieczona wątek zamknięty Pizza nie dopieczona, plus za oryginalne salami napoli i spianata no ale co z...
~Lokales
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Tragedia... wątek zamknięty Tragiczny smak. Sosy z torebki? Koszt wody 5zl?? No bez przesady.. za cenę...
~A
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Brak opakowania na wynos. wątek zamknięty Za dwie małe pizzę zapłaciłem nieco ponad 40 zł. Brak opakowania na wynos....
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Spoko, można smacznie zjeść wątek zamknięty Bardzo dobra pizza z pieca oraz pyszne makarony. Czasem trochę tłoczno. I...
~Agniecha
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Zraziłam się wątek zamknięty Coś tam nie gra... jedzenie w miarę ok, wystrój jak na warunki typowy. Ale...
~A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Cos strasznego! wątek zamknięty Obiad porażka pizza miała strasznie dużo sera pomijając fakt iż Parma na...
~Mena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

. wątek zamknięty Pizza smaczna ale ceny zdecydowanie wygórowane
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

nie polecam- zainteresowanym przesle zdjecia wątek zamknięty nie polecam. 15 minut dla obsługi to 40 dzięki temu spóżniłem sie do klienta...
~ksy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Mniami wątek zamknięty Smacznie i milo. Dania smaczne i duze porcje :) obsługa bardzo miła do tego...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

pycha :) wątek zamknięty Jestem częstym klientem i nie ukrywam, że za każdym razem wychodzę...
~anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Bardzo smacznie wątek zamknięty Zaszliśmy tam przez przypadek - przyciągnęły nas kanapy i ładny wystrój. Menu...
~Agava
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Warty odwiedzenia wątek zamknięty po raz pierwszy odwiedzilismy galerie szperk i przy okazji skusilismy sie na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Ogólnie miło;) wątek zamknięty W restauracji są bardzo wygodne sofy, co sprawia że przechodząc obok ma się...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry