Berlin Doner Kebap

Kebaby

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wrrr - opinia wątek zamknięty Dno. Zamówiłem normalnego kebaba w bułce a dostałem wegetariańska bułkę z...
~Wrrr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Klient - opinia wątek zamknięty zapłaciłem za Kebab z podwójnym mięsem(200g) w cenie ok 20zł(bułka) w...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

najlepszy kebab w Trójmieście wątek zamknięty kebab jest naprawdę pyszny, obsługa w większości ta sama od lat i nie mam...
~zauroczona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Niezgodne zamówienia wątek zamknięty Zamówiłam 2 kebaby klasyczne na wynos i dopłaciłam za papryczki jalapeno. W...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Spalona skorupa zamiast mięsa wątek zamknięty Dokładnie tak jak w tytule. Wszystko fajnie, miło i całkiem dobrze podane....
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Obsługa dno ! wątek zamknięty Aż odechciewa się jeść u was, panie zajmują się wszystkim tylko nie tym czym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

jakiś żart wątek zamknięty Poszłam pierwszy raz, z ciekawości i przy okazji (dodam, że była, strasznie...
~sancia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

kebab niby jak w Berline ,nic z Berlinem nie ma wspolnego wątek zamknięty Witam ,zamowilem trzy kebaby ,zanim sprzedawca zrealizowal zamowienie byly...
~piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Najlepszy w mieście... ale pytanie do właściciela wątek zamknięty po co zatrudnił nowe dziewczyny, które dają 10% mniej porcji? ZA KAŻDYM...
~Roman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Pyszna sprawa. wątek zamknięty Obsługa rewelacyjna. Miła i uprzejma. Dbają o najmłodszych klientów. Aby...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Kebap wątek zamknięty Nie rozumiem przedmówców ale o gustach się nie rozmawia.Jeśli chodzi o Kebab...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

nie polecam wątek zamknięty Zamówiony kebab w bułce z dodatkową porcją mięsa w smaku był całkiem dobry,...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

kebab wątek zamknięty najlepsze w tym ich jedzeniu są tylko sosy, mieso suche bez smaku, frytki...
~ala
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry