Widok

Bezsenność

Są tu jakieś nocne marki ,dręczy mnie ta cisza w domu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciemnych mocy się nie boje powiedzmy że miałam z nimi do czynienia ,może nie były do kończ ciemne ale dałam rade.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Sisiol:

Dzieki. Pomogłaś mi rozwiać wątpliwość, 22 czy 23 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamma, ale ciemne moce lubią ponoć 3.00 nad ranem.

A widzisz Sadylu jaśniej byłoby po dodaniu po pytaniu :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> nie mam punktu odniesienia, jakie kiedyś były.

No tak. Przywilej młodości

> Mogę się mylić

Gdyby chodziło o zzakrzak to bym napisał :)

> Sadyl psuję zabawę?

dwa warianty, zależnie od pisowni:

> Sadyl, psuję zabawę?

Nie :)

> Sadyl psuje zabawę?

To juz nie do mnie pytanie :D

W ogóle.. fajnie, że jesteś Sisiolku. Daaaawno Cię nie było :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to robi się zagadkowo chyba się pogubiłam,wampiry urzędy i zagadki mój mózg chyba wolniej działa przez brak snu i moje wampirki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy możemy nie rozmawiać o Skarbówce... proszę :)) Mimo, że też wolę tam bywać.

Co do wyciagania tych lepszych momentów z życia, to wczoraj dowiedziałam się, że osoby mające w dniu lub miesiącu urodzenia 3 są delikatnie mówiąc nieco lekkomyślne. Zastanawiam się teraz czy dotychczasowego optymizmu z lekkomyślnością nie myliłam :)

Jesli będę miała ochotę sama obliczę. Pozwolisz?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
100 nie mam sadyl ci obliczy on jest dobry w zagadkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sissel myślę, że trafiłaś w sedno :)

Czas faktycznie pędzi jak szalony i nie ma ochoty nawet na chwilę się zatrzymać, a szkoda

Tylko jeszcze dodam, że zdecydowanie bardziej wolę US od ZUS-u, jakoś tam sterylnej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt życie pędzi jak szalone ale i z tego szaleństwa można wykopać fajne chwile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niezależnie od wieku życie pędzi jak szalone. Podobno takie czasy :) Nie wiem, nie mam punktu odniesienia, jakie kiedyś były.

Wdr jak dla mnie możesz mieć 100 :) Z tą szafą chodziło chyba o siedzenie za krzakiem- brak konta. Mogę się mylić.

Sadyl psuję zabawę?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro nie możesz zasnąć to nie może być ciężko , ciężko to jest jak padasz na łóżko po 2 min wstajesz patrzysz a to ranek. To jest ciężko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> O co chodzi z tą szafą bo nie kumam?

Oj woderku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stary jestem...

Miałem dziesięć lat
Gdy usłyszał o nim świat
Wtedy czarny jeszcze był
Szewczyk show swój miał
Zobaczyłem jak on grał
I nie mogłem w nocy spać

Oblicz sobie.

O co chodzi z tą szafą bo nie kumam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedzmy że tempo może bardzo szybkie ale jak się trawi na faceta...............nie pisze wprost to tak jest ,zresztą nie będę tu się żalić teraz mam upragnionego synka i odpowiedniego faceta i jest super mimo ze mieszkam sama i jest czasem bardzo ciężko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty jesteś w takim wieku, że gubisz wątki vel szafy ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
26 i już z 3-ką walczysz ? nie złe tempo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakiś dziwny zbieg okoliczności, ilekroć zaglądam na Forum trafiam na rozmowę o ZUS-ie. W sumie lepsze to od US :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
także witam ,młodość burzliwa a nawet bardzo ale teraz już spokój i trzeba żyć dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> w ZUSie przyszłych emerytów rekrutujesz ?

Dobre! Nawet wdr nie wiesz, jak dobre :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry