Widok
> nie mam punktu odniesienia, jakie kiedyś były.
No tak. Przywilej młodości
> Mogę się mylić
Gdyby chodziło o zzakrzak to bym napisał :)
> Sadyl psuję zabawę?
dwa warianty, zależnie od pisowni:
> Sadyl, psuję zabawę?
Nie :)
> Sadyl psuje zabawę?
To juz nie do mnie pytanie :D
W ogóle.. fajnie, że jesteś Sisiolku. Daaaawno Cię nie było :)
No tak. Przywilej młodości
> Mogę się mylić
Gdyby chodziło o zzakrzak to bym napisał :)
> Sadyl psuję zabawę?
dwa warianty, zależnie od pisowni:
> Sadyl, psuję zabawę?
Nie :)
> Sadyl psuje zabawę?
To juz nie do mnie pytanie :D
W ogóle.. fajnie, że jesteś Sisiolku. Daaaawno Cię nie było :)
Czy możemy nie rozmawiać o Skarbówce... proszę :)) Mimo, że też wolę tam bywać.
Co do wyciagania tych lepszych momentów z życia, to wczoraj dowiedziałam się, że osoby mające w dniu lub miesiącu urodzenia 3 są delikatnie mówiąc nieco lekkomyślne. Zastanawiam się teraz czy dotychczasowego optymizmu z lekkomyślnością nie myliłam :)
Jesli będę miała ochotę sama obliczę. Pozwolisz?
Co do wyciagania tych lepszych momentów z życia, to wczoraj dowiedziałam się, że osoby mające w dniu lub miesiącu urodzenia 3 są delikatnie mówiąc nieco lekkomyślne. Zastanawiam się teraz czy dotychczasowego optymizmu z lekkomyślnością nie myliłam :)
Jesli będę miała ochotę sama obliczę. Pozwolisz?