Widok

Bezsenność

Są tu jakieś nocne marki ,dręczy mnie ta cisza w domu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmmm powiedzmy to zależy czy będę sama czy nie jeśli tak to komputer film i winko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie kiedyś bym spędziła taki jeden wieczór, szczególnie jeśli mówimy o świętach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczymy jak to będzie choć u mnie taki wieczór to na 99 procent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mamma:

A jeśli nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wtulę się w pewne ramiona i pewnie pójdę po prostu spać i tak się skończy mój świąteczny wieczór.A na to jest 1 procent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Łeee...
Myślałem, że opowiesz o wizji fantastycznego seksu :)
(joke)

3mam kciuki za ramiona. Lepsze od TV :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fantastyczny seks lepiej żebyś nie wiedział co mam w głowie ,było by to niebezpieczne.A te myśli zatrzymam dla siebie bo włączy się bomba z opóźnionym wybuchem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> lepiej żebyś nie wiedział co mam w głowie ,było by to niebezpieczne

Dla kogo?
Intrygujesz coraz bardziej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz muszę zachować nutkę tajemniczości ,już trochę informacji w poście o mnie jest .

Umiesz odróżnić flirt od tajemniczości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> muszę zachować nutkę tajemniczości

Ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz tak to jest ,może masz jakieś inne propozycje na spędzenie świątecznego wieczoru.To zmienię zdanie o filmach i winie może napisze nowe wiersze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mamma

> masz jakieś inne propozycje

Nie mam i nie mogę mieć, bo będę ~200km od Ciebie w Święta.

BTW: To jeszcze flirt?

>napisze nowe wiersze

Napisz. Ale plijz.. nie każ ich czytać (a co dopiero rozumieć) facetowi.
Poezję tylko pedały pojmują :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu się mylisz niestety ,znam facetów którzy potrafia zrozumieć poezje i nie są pedałami.

ok źle mnie zrozumiałeś tym ,razem źle dobrałam słowa .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedzmy mam inne podejście do świąt od 2 lat ich nie lubię ,są tylko dla moich dzieci .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja duszę mam wrażliwą, niespokojną,
wciąż wyrywa się do wersów i do strofek,
choćbym chciała, to powstrzymać jej nie mogę,
z drugiej strony - wszak być sobą chyba wolno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> znam facetów którzy potrafia zrozumieć poezje i nie są pedałami.

Oj tam. Po prostu nie dojrzeli jeszcze, żeby wyjść z szafy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ci, którzy nimi nie są czasem nie widzą jak z niej wyjść :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka prawda poezja potrafi być piękna i nie ogranicza sie do jednego tematu .

Gdybym znalazła teraz mój zeszyt z wierszami pokazałbym to na jednym fragmencie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Gdybym znalazła teraz mój zeszyt z wierszami pokazałbym to na jednym fragmencie.

Ok.Dawaj poezję. Niech nastanie gaśnica pożądania :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie będę teraz kopać po szufladach ale specjalnie dla Ciebie napisze coś na miejscu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry