Widok

Bezsenność

Są tu jakieś nocne marki ,dręczy mnie ta cisza w domu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt jeszcze (prawie nikt) nie pisał wierszy specjalnie dla mnie.
Wodera szlag trafi - a i parę innych osób nie pozostawi tematu bez komentarza. Tak podejrzewam.. chociaż wolałbym i chciałbym.. zaufać ich mądrości ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze nie będę udowadniać że poezja może być piękna zostawię to dla siebie,skoro masz takie zdanie .

Może sam coś kiedyś napiszesz tak po prostu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cały czas coś piszę.. tak po prostu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skończę ten temat mamy całkiem odmienne zdanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma to jak kompromis a teraz wzywa mnie poduszka życzę spokojnej nocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mamma25 jest już zwarta i gotowa do wieczornego flirtu?
:)

PS: czy tylko mi te dwa "m" w nicku kojarzą się ze ssakami (mammals) lub mammografią? O sutku (mammae) przez przyzwoitość nie wspomnę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może będzie poetycko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No czekam na ten obiecany wiersz. Choć i tak go pewnie nie docenię, bo chyba mam dwie lewe półkule :)
Ale obiecuję nie urażać dzisiaj uczuć osób LGBT :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja lubię wiersze, które się rymują ;) Biały wiersz do mnie nie przemawia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja lubię czuć sens pisanego słowa. Nawet jeśli zapis nie ma na celu przekazu informacyjnego a jedynie wzbudzenie w czytelniku określonych uczuć (czy to już podchodzi pod poezję?). Natomiast forma zapisu (rymowana, czy nie) jest juz drugorzędna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam nie mam zamiaru flirtować a to była literówka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj.. Mamma coś dzisiaj nie w humorze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak dokładnie

Proszę choć to nie rewelacja

Jestem tu choć, nikt mnie nie widzi
wołam i krzyczę lecz nikt mnie nie słyszy
stoję i patrze jakby, za szklaną ścianą
sama ,niewidzialna

ludzie chodzą w koło mnie,nic nie mówią
nie patrzą, nie słyszą jakbym nie istniała
z dnia na dzień znikam i blednę
pewnej nocy znikałam,nikomu nie potrzebna
nadal niewidziana i nie słyszana.

może zrozumiesz kazdy mój wiersz opisuje moje uczucia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nick "Niewidoczna" jest już niestety zajęty przez kobietę o pięknych oczach :D
Nie umiem Ci odpisać, nie zahaczając o choćby flirt. A Ty flirtu nie chcesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie się wierszyk podoba, może dlatego, że czasem już tak bywa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tobie Ilonko niezauważalność nie grozi :D

BTW... Pamiętacie "Czego pragną kobiety" z Melem Gibsonem?
Fajniutki filmik.. a głos Mammy troszkę przypomina mi myśli tego stworzonka od noszenia papierów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Tobie Ilonko niezauważalność nie grozi :D
Że taka duża jestem :P

A filmik milutki, faktycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Że taka duża jestem :P

Też. Mniam :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok chyba znikam nie mam dziś weny a nie mówiąc o innych sprawach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry