Widok

Bezsenność

Są tu jakieś nocne marki ,dręczy mnie ta cisza w domu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zazdroszczę ,jak o 12 będę miała oczy na zapałki a nie muszę iść do pracy choć mam trójkę dzieci do ogarnięcia i dom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wstaje o 3:40 a przed 5:00 wychodzę z domku ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyżby poduszka Cie wołała jeśli tak tez poproszę albo źle zrozumiałam hmmm i wypadłam z poduszką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słucham muzyczki co inni powrzucali w Dobrej Duszy, popijając cichutko herbatkę, jednak ta zaraz się skończy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to miło że nie jestem sama ale kto rano wstanie o 5 30 hmmm może jakieś skrzaty zawiozą córę do szkoły na 8 00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na parapecie mam około 2-3 cm gradu .. i dalej wali .. też włączę sobie muzykę , zaparzę herbatkę i zacznę robić album ze zdjęciami z wakacji..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Włączyć jakąś milą muzyczkę przełączam te strachy , za oknem nadal hula i do tego pada oraz stuka mi w okna.Jak tu usnąć nawet kot się schował nie ma ochoty wyjść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
? Wiaterek zabiera mi sen z powiek :P Trzeba cos wymyślić..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje bardzo mi miło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a macie jakieś ciekawe rzeczy do robienia tak na teraz ja włączyłam film Dracula 3 Dziedzictwo i tak leci ale chyba poszukam czegoś innego\
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak nie mogę obiecać, że dotrzymam wczorajszego a w sumie dzisiejszego Twego bezsennego kroku, ale obiecuję, że jeszcze chwilkę pobędę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miło jest towarzystwo ,przynajmniej nie będę dziś samotna w czterech ścianach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bezsenność - to coś dla mnie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślałam ze jestem sama w tą zimna i wietrzną noc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> siedzi

-ą (l.mn.) :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest, jest tylko cichutko siedzi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest tu ktoś,puk puk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze wcześnie ale coś czuje że czeka mnie bezsenna noc ,dziś w dzień była drzemka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uciekam maluch mnie woła może się położę i choć polerze ,do miłego usłyszenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.youtube.com/watch?v=KApmfGxoCG0

ta piosenke kocham mimo ze nie śpiewa ja Rysiek ,to ja się z chęcią przyłącze do tej eofori,tylkozałatwie sobie opieke dla bąbli

http://www.youtube.com/watch?v=Ztftrxh6lB0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry