Widok

Bezsenność

Są tu jakieś nocne marki ,dręczy mnie ta cisza w domu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miłe to nie było jednak focha nie będzie ;]

Chyba już pora na mnie, życzę kolorowych wszystkim nocnym markom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mamma:
Szkoda
@Ilona:
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co zrobić by poprawić podły nastrój i nastawić się na kilka kolejnych dni butelka wina widać nie działa ,weny nie ma a tu taka cisza wkoło .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc po co zarażać innych podłym nastrojem i psuć dobry humor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzisz.. muszę złamać pryncypia.
Przytul się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje miło

A ta cisza zaraz doprowadzi mnie do szalu ale to chyba winna czego innego nie nawidze samotności,ale nie chce nikogo obarczać moimi uczuciami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewna, bliska mi osoba, ma fajny opis na GG:
"Mężczyźnie samotność może dopomóc w odnalezieniu siebie. Kobietę zabija"
Nie wiem, czy każdy facet "zarabia" na samotności. Ale nie znam kobiety, która by cokolwiek na niej zyskała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zawsze będę miała podły nastrój .czasami wystarczają uśmiechy moich aniołków a czasami i to nie pomaga ale woła mnie moja poduszka zmykam spokojnej nocy i dziękuje za dobre słowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tam dzisiaj nastrój Mammuśki?
Lepszy niż wczoraj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepszy ,dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieszę się :)

Tak się wczoraj zastanawiałem nad ciszą, która Ci doskwiera..
U mnie byś szału dostała :)
Jedyny dźwięk to szum wentylatorów w kompie + ew. stukot klawiszy.
Kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez radia. Czegoś, co brzdąka w tle.
Teraz: radio na dłuższą metę mnie męczy. Mogę posłuchać w aucie... i wystarczy. A TV nie oglądam od wiosny. Zresztą - od listopada mam kablówkę wyłącznie ze względu na Net :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja lubię, kiedy mi coś gra w tle, nawet sobie czasami podśpiewuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy goleniu?
(joke)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno przy sprzątaniu, wtedy jakoś tak sprawniej mi idzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm.. nie próbowałem ;)
Z drugiej strony.. nie wiem, czy sąsiedzi by to przeżyli.. mam dosyć donośny głos i kiepski repertuar :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tam czasem lubię zrobić głośniej gdy z głośników wydobywa się fajna nuta, jednak nie mam odwagi sama "ponucić", szkoda mi sąsiadów :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sąsiedzi się nie skarżą, więc chyba repertuar mam całkiem dobry, chociaż może są po prostu uprzejmi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio za mną łazi to..http://www.youtube.com/watch?v=mPhVd3DOuTQ
Z wydarciem na SPIEL :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego nie dałabym rady zaśpiewać, języka nie znam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w zasadzie też nie.. aczkolwiek "spiel mit mir" rozumiem.
I tak nic nie przebije hottentottenstottertrottelmutterbeutelrattenlattengitterkofferattentäter:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry