konto usunięte
85.237.178.*
(12 lat temu) 17 grudnia 2013 o 22:55
W okresie świątecznym program słaby jest, już sprawdzałam :)
Zmierzch zaś to nie horror, to romantyczna historia o wampirach, a właściwie o jednym przystojnym wampirze i Belli, śmiertelniczce ;)
0
0