Widok

Bieżące informacje

dopada mnie deprecha:/
###############
tak tak chciałbyś poczuć mój smak
wszędzie dotknąć
potem po prostu w dupę kopnąć
nie nie tego aż tak trudno nie mówi się
to nie amatorski układ kolacja ze śniadaniem
to cos dla konesera a ja jestem głównym daniem!
###############
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spadnie śnieg, zrobi się biało, pójdziemy na sanki, będzie fajnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
obiecujesz?
###############
tak tak chciałbyś poczuć mój smak
wszędzie dotknąć
potem po prostu w dupę kopnąć
nie nie tego aż tak trudno nie mówi się
to nie amatorski układ kolacja ze śniadaniem
to cos dla konesera a ja jestem głównym daniem!
###############
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu by nie:)))) Anty dostanie ode mnie śnieżką w nos, sss będzie lepił pomnik prezesa, Funky będzie zabawiał damy o_O
A Admin będzie siedział na boku i płakał, bo nikt nie będzie chciał się z nim bawić :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
o to mi się podoba...taki powrót do dzieciństwa...aj to były dobre beztroskie czasy...
###############
tak tak chciałbyś poczuć mój smak
wszędzie dotknąć
potem po prostu w dupę kopnąć
nie nie tego aż tak trudno nie mówi się
to nie amatorski układ kolacja ze śniadaniem
to cos dla konesera a ja jestem głównym daniem!
###############
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szykuj sanki!!!

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie mam:( ale mam jabłuszko^^ albo skocze do lasu dętki poszukać...
###############
tak tak chciałbyś poczuć mój smak
wszędzie dotknąć
potem po prostu w dupę kopnąć
nie nie tego aż tak trudno nie mówi się
to nie amatorski układ kolacja ze śniadaniem
to cos dla konesera a ja jestem głównym daniem!
###############
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jabłuszko fajna sprawa - daje czadu, zwłaszcza jak się woskiem podsmaruje. Ferrari!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na deprechę najlepsza jest czekolada i dużo światła. O dobroczynnym działaniu fototerapii psychiatrzy mówią już od kilku lat. Na śnieg trzeba trochę poczekać...hmm. Anty przed oberwaniem śnieżką niech upiecze sernik-gigant z polewą czekoladową...
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I do tego gorąca czekolada z termosu. Będzie git.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na deprechę dobrze jest pojeździć na koniach - mówię poważnie w 3city jest wiele stadnin i klubów. Kontakt z tymi pięknymi zwierzakami ZAWSZE poprawi nastrój;)

polecam też bieganie - bardzo podbija endorfiny;)

a poza tym to uszki w górę! ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc tak: sanki zorganizuję, grilla mogę przytaszczyć i coś na niego chętnie wrzucę pilnując z Kuflowym coby się nie spaliło (PRZY KUFLOWYM SIĘ NIE SPALA :) - poza tym grill na śniegu smakuje jak rzadko kiedy ...!), możemy się wykąpać zimą w Bałtyku (POLECAM) albo po prostu posiedzieć gdzieś i pobajerować. Amaranth - ile zabrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Człowiek_ z Trapezfiku: Kuflowego? Ja po dwóch mam dość, ale: na grilla proszę rybkę...uwielbiam. I coś słodkiego na deser będzie: sernik piecze Anty, a ja przynoszę murzynka z gruszkami, chałwę i szarlotkę. Wejście do morza? Super! Wchodzę! Tylko nie spiesz się, bo będę musiała zdjąć glany
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś i Kasandra:Dogoterapia jest lepsza. Mój pies nie ma sobie równych!
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Luz - jak idziemy wszyscy razem to wszystko robimy razem! Serio, niech ktoś w końcu zadziała, zróbmy wypad w teren, np Kolibki przy plaży, jest gdzie grill-maszynę postawić, nikt się nie przyczepi, pogadamy, pojemy, popijemy. Boją się ludzie, boją...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przyjdę...ale psa zabieram ze sobą. Jest nieduży, nieszkodliwy i bardzo milutki. Kiedy?
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a żre kiełbasę ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście. On jada wszystko to, co ja. W naszej kuchni nie ma drobiu, ale nie gwarantuję, że nie podkradnie kawałka kurczaka
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezu tu się dzieją rzeczy wielkie - ludzie z forum naprawdę chcą się spotkać w realu;)
mowie to bez sarkazmu - fajny pomysł i życzę wam żeby się udał ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ulepię wielkiego bałwana i założę mu szapoklak O_O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (244 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry