Widok

Biustonosz do sukni na "micro" biust - push-up - gdzie kupic?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jw
napewno na forum znajduję się dziewczyny co mają podobny "micro" problem :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
silikony zawsze mozna sobie zrobic:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wolę swój :)
Cięzko jest znalesc stanik bez ramiączek zeby byl push up dla mniejszych piersi :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem to najwiecej jest biustonoszy dla malych piersi. chyba ze nie wiem, jakie ty masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha no pewnie, ze jest ogromny wybor w malych rozmiarach wiec nie rozumiem w czym problem...
maxi problem to jest problem ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tym ze ma byc bez ramiaczek i nie bardzo bedzie mial sie na czym trzymac... proponuje bardotke i takie wkladki silikonowe zeby te "mikroskopy" troche podniesc... Bedzie to super wygladalo...
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cos takiego:

image
By ostola
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak bez ramiaczek to najlepiej takie samoprzylepne zelowe miseczki. na maly biust sa idealne bo nie musza za duzo utrzymac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiednia - czy to zart?
Maxi rozmiar to maxi skarb, natomiast mikrobiust - TO jest problem.
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze taki model, Triumph - Fashion Style 01 WDU:
image
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na faktycznie wole swoj wiekszy rozmiar niz mikroskopijny:) ale z biustonoszami jest gorej:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może nie wpadajmy w jakies klasyfikowanie co jest lepsze a co gorsze..
akurat wieeelki biust ma swoje minusy, tak samo jak malutki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Minusy wielkiego biustu? Znalazlam dwa; poglebiona kifoza piersiowa (czyli pospolity garb) - co nie zawsze wystepuje, i drugi to odrobine wiekszy problem z kupieniem ubran, no ale jak sie ma czas, to mozna i takie znalezc.
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety tak...mam problem z kupieniem sobie bluzki rozpinanej, bo przeciez w biuscie sie wszystko rozciaga. z tym garbem to jednak przesada. :-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karmela, super ten staniczek... Chyba sie na niego skusze... Sama jestem D wiec nie jest tak zle, ale mam mega problem ze znalezieniem czegos funkcjonalnego...
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostola - masz D i jeszcze nie czytasz Lobby Biusciastych? Shame! :)
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Lobby Biusciastych jestem chyba "za mala w uszach"... ;-)
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostola mieszkasz na wyspach i masz problem z kupieniem stanika? Nie wierze...

Dziewczynom, ktorym sie wydaje ze maja maly biust polecam http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580 Dobrze dobrany stanik i biust nie bedzie wklesly ;) i to bez gabek, watek i skarpetek w srodku ;) Wiekszosc kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy jak taki triumphik masakruje biust :( Naprawde polecam sie wymierzyc i dobrac wlasciwy stanik...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie mam absolutnie zadnych problemow z zakupem bielizny, tylko na slub nie moge znalezc czegos funkcjonalnego...
Szukam tego Fashion Style 01 WDU w polskich sklepach interetowych i najwiekszy rozmiar to 80C :-((
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki masz rozmiar? i czemu tylko w polskich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
34D . W polskich bo w IE/UK nie moge znalezc Triumph'a...
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze mowiac dziwie sie ze tak Ci zalezy na triumph'ie bo to naprawde malo atrakcyjna gatunkowo i rozmiarowo firma...
swoje staniki kupuje tylko przez siec w uk
polecam liste sklepow http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50580&w=75038938&a=75038938&v=2&wv.x=0

i kalkulator dla zainteresowanych:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaga, po prostu bardzo mi sie podoba ten stanik ktory ktoras z lasek tu wkleila... Ale wlasnie znalazlam...

A tak z ciekawosci to w jakiej sieci w UK kupujesz bielizne??
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy, wyszukuje po rozmiarze, mam 60F (czyli bardzo sredni) i w pierwszej kolejnosci liczy sie dla mnie to co stanik robi z piersiami, czyli wyglad piersi a nie stanika, chociaz ten tez ma znaczenie ;) Po roku noszenia dobrego rozmiaru piersi nabraly ladniejszego ksztaltu, bo nie wisza niepodtrzymywane na za duzym obwodzie. Kupuje glownie w debenhams, bravissimo, figleaves, brastop...

a tu jeszcze przyklad kolosalnej roznicy miedzy push-up'em a dobrze dobranym stanikiem
http://stanikomania.blox.pl/2008/05/Wypchniecie-czy-upchniecie-czyli-push-up-na.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam maly problem! obliczylam swoj rozmiar na tym kalkulatorze od jaga7 ale nie wiem dalej co to za rozmiar bo w polskich rozmiarach tam nie pokazuje. moze ktos wie?
pokazalo mi tak:
UK 36E (80E)
eu 80F
us 36DDD (80DDD)
aus/nz 14E (80E) pomocy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to 80 F w PL wychodzi, co nie? ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zartujesz? ale jestem w szoku!!! bo ja nosze caly czas D. napewno odpowiednia sie nie mylisz? wie ktos moze jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anna mierzylas ciano pod biustem na wydechu i luzno w biuscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mierzylam ciasno pod biustem na wydechu i tak mniejwiecej luzno w biuscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mi wyszlo 85 F ;))

ale na stronce jeszcze dodali:
"Nie przejmuj się 'ogromnymi' literkami typu F czy H - tak naprawdę wyliczona miseczka mieści piersi o takim samym rozmiarze w biuście, co twoje dotychczasowe biustonosze."
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to teraz pozostaje przymierzyc 80F :))) nie wiem skad jestes, ale z tego co wiem w Gdansku nie ma dobrego sklepu, polecam Galerie Rajstop na ul. Swietojanskiej w Gdyni koło Empiku, panie tam pracujace znaja sie na rzeczy i pomagaja dobrac wlasciwy rozmiar, no i przede wszystkim jest wybor stanikow o ludzkich rozmiarach a nie tylko triumph'iki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tobie jaga7 tez tak wyszlo jak odpowiedniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja nosze 60FF i naprawde biust mi nie siega kolan ;)
tu przyklad jak wyglada biust G :)
http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-siedemnasty-subtelna-przemiana.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie wyglada "normalnie":) mieszkam w gdyni i koniecznie musze odwiedzic ten sklep na swietojanskiej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koniecznie daj znac jak juz bedziesz po :)
pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno. i dziekuje:) tylko jeszcze nie wiem kiedy uda mi sie tam zajsc. pozdawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem, zawsze jest problem z doborem bielizny na tak ważny dzien! nie ważne kto ma jaki biust!

Dzieki za pomysł z wkładkami, jeszcze ich nie stosowałam i sie zastanawiam czy to nie odpadnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam taki stanik co karmela wkleila. nie mam malego biustu, ale stanik jest rewelacyjny. dobrze trzyma sie bez ramiaczek i uwydatnia biust
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostola zobacz staniki firmy Ultimo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow katiies - slicznosci... Tu w Cork jest taka bieda ze sklepami z dobra belizna ze ja raz na jakis czas skladam zamowienie w VSecret...
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A znasz strone www.asos.com .Tam maja staniki tej firmy tez i wogole mnostwo super ciuchow i przecen i dostarczaja do calej europy i od niedawna nawet do polski.To moj ulubiony sklep internetowy :-).
A to stanik bez ramiaczek push up i trzyma sie swietnie,kupilam go w 3 kolorach :-).
image
boze jak mi sie w pracy dzis dluzy przed wielkanoca juz nie mam co robic wiec ogladam staniki :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ma to samo. Poza tym moj brat z zona przylatuja dzis wieczorem na Swieta wiec juz kompletnie nie moge sie na niczym skupic...

A ASOS znam jak najbardziej, ale kupuje tam ciuch... Sliczne kiecki tam maja... Na bielizne przyznam szczerze nigdy nie patrzylam...
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katiies, co to za model tego stanika, bo nie moge znalezc?
Zapiecie z tylu ma na jedna chawtke czy na dwie?
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na 2 dlatego chyba nie spada.ja zawsze taki bez ramiaczek to kupuje rozmar mniejszy w obwodzie niz mam i wtedy na bank nie spada :-)
http://www.asos.com/Mel-B/Ultimo/Ultimo-Miracle-Removable-Gel-Strapless-Bra/Prod/pgeproduct.aspx?iid=549311&SearchQuery=ultimo&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Black
mam sonicwall na strone ultimo wiec link z asosa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki!! Tylko nie moge znalezc majtek do kompletu... Ja to nie lubie kupowac nie w komplecie....
Tara Marta urodziła sie 06/09/2010 o godz 10:17 ważąc 3,9 kg i mierząc 53 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie marudz Ostola,znalazlam ci stanik a tobie jeszcze majtki potrzebne ;-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Katiies, zrozum Dziewczynę, ostatnio Doda przez rzekomy brak majtek wylądowała na sprawie w sądze :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ładna ta bielizna co pokazujecie, ale jakoś nie potrafie kupować ubrań/bielizny nie przymierzając...

ja od czasu pracy w szpitalu nie ubiore sie 'nie kompletowo' :) niech mi sie cos stanie, trafie na znajomych i beda mowić, ze mam zielone majtki i brązowy stanik... ;) hi hi
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kalkulator nie działa, bo są tak=m takie suwaczki jak chcesz spr jaki powinno się kupić jak chce sie np z wiekszym obwodem i jak zrobisz większy obwód to miseczka się nie zmienia, mi pokazuje 65C, w zyciu bym się z moim biustem w taki nie zmieściła, nosze 70D lub 75C i super jest dopasowany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam na ślub bardzo podobny biustonosz z triumpha- trzymał się bardzo dobrze, bo miał dodatkowo silikonowy paseczek i też był tak wycięty, żeby nie wystawał spod sukni bez ramiączek - prosty, gładki, biały i całkiem wygodny, tylko, że B
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmmm...ja też kupiłam z triumpha, wydaję mi się że jest oki. Dopiero od niedawna zaczęłam zwracać większą uwagę na dobór stanika i ....opłaca się, zwłaszcza jeśli chodzi o wygodę ;P
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, polecam tę stronę : http://www.slubnabielizna.pl/index.php
Zamówiłam tam taki komplet
image
i jestem bardzo zadowolona. Super jakość i bardotka wygodna, dobrze się trzyma bez ramiączek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj S. padlby zes smiechu jakby w takim tandetnym stroju mnie zobaczyl.
jak dla mnie beznadzieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
surin to wklej zdjecie kompletu ktory dla ciebie jest wystrzalowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam czasu na wklejanie.
czy wszystko musi mi sie podobac???????????????????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musi. tyko chcialam zobaczyc co tobie sie podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, Surin, Tobie to na pewno nie ma się podobać. Najważniejsze, że podoba się mnie i mojemu D. ;)
Ale nie o to chodzi. Polecam tę stronkę, bo bielizna na prawdę wygodna i porządnie wykonana, no i trzyma się bez ramiączek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mi sie podoba komplet Pchelka :) fajny sklep
image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stronka fajna,ladna bielizna... ale.. nie boicie sie, ze bedzie za duzy/za maly??
nigdy nie kupowałam bielizny ani ubrań przez internet....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nulka ja próbowałam różnych kombinacji ze stanikami push up itp.... ale to jest fałszowanie rzeczywistości. Zaczęłam szukać jakiegoś dobrego środka który choć trochę powiększyłby mi biust nie mam jakiś wygórowanych oczekiwań ale jednak zauważyłam że niektórzy faceci mają takiej wielkości piersi jak ja to jest trochę deprymujące. Zainwestowałam w kilka tabletek z Allegro po kilku miesiącach kuracji nie przyniosły one żadnych efektów poczułam się zniesmaczona tym co tam sprzedają i obiecują. Zaczęłam szukać na forach zagranicznych Angielskojęzycznych i tam dopiero trafiłam na coś konkretnego - tabletki Breastfem wiele kobiet je chwaliło szczególnie z USA i UK. Poczytałam trochę o tym i jest to100% preparat naturalny bez skutków ubocznych. Jeśli chodzi o skład to porównałam nic podobnego w Polsce nie znajdziecie. Mi udało się zdobyć te tabletki z tego co zauważyłam teraz a kurację przechodziłam ponad rok temu pojawiły się też w internecie w Polsce można je zdobyć w całkiem dobrej cenie około 100zł za kurację. Ja wybrałam 2 opakowania to jest 4 miesiące porządnej kuracji z tego co wyczytałam niektóre kobiety są usatysfakcjonowane po dwu miesięcznym braniu ja wolałam dłuższą bo innych pomysłów już nie miałam poza operacją. Efekty jakie uzyskałam to biust powiększony o jakieś 50% !!!! co przy moim rozmiarze mikro naprawdę daje widoczną różnicę. Z tego co widzę efekt jest naprawdę trwały bo minął już ponad rok i piersi są duże jak zaraz po zakończeniu kuracji. Dziewczyny jak szukacie jakiś informacji na temat naprawdę działających tabletek szukajcie informacji o skłądnikach jakie powinny się znaleźć w takim preparacie za Angielskojęzycznych forach. Trzymajcie się z daleka od Allegro !!!. Pozdrawiam w tych trudnych czasach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobra oferta jeśli chodzi o bieliznę jest w ofercie http://www.sklep-biustonosze.pl Znajoma mi podpowiedziała ten sklep i nawet mnie to nieco zaskoczyło, że tych produktów jest tam w ofercie tak dużo, Ceny również wypadają bardzo pozytywnie na tle innych sklepów więc tutaj dodatkowy plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór odpowiedniego stanika faktycznie ma bardzo duże znaczenie i sama noszę praktycznie push upy. Mam biust wielkości miseczki B ale wiekszość myśli,ze jest to C. Jednak jakiś czas temu brałam tabletki na powiekszenie biustu dla samej siebie. Dodam,ze nie powiekszałam biustu dla innych czy dla atencji, ale po prostu chciałam się lepiej czuć sama ze sobą w swoim ciele. Udało mi sie powiekszyć praktycznie jeden rozmiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakie brałaś? Sama chciałabym się poddać eksperymentowi z mamą.Czytałyśmy jak na razie opisy producenta i wszystko ładnie wygląda na papierze, jednak jak jest z tym w rzeczywistość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam perfect bust i przyznam, że również na początku złapałam się na to co pisali na opakowaniu i ciekawiło mnie czy to działa czy nie. I efekt był aczkolwiek dopiero w drugim miesiącu brania i bardziej jeśli chodzi o ujędrnienie biustu a nie o jego powiększenie ( o właśnie ujędrnienie bardziej mi chodziło w sumie, tak aby biust wyglądał nie tylko dobrze w biustonoszu ale również i bez biustonosza). Nie są takie tanie ale potem czytałam opinie w sieci i jednak te mają najlepsze opinie. Do czego sama mogę się dopisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie jestem w trakcie kuracji tabletkami perfect bust. Ogolnie nie wiem czy produkt powieksza biust ale na pewno go wypelnia bo piersi są o wiele bardziej jędrne, takie jakby bardziej napełnione. Efekt jest widoczny bo biust się powiekszył i zaokrąglił. Ogolnie sama nigdy nie narzekałam na jego wielkość ale piersi znacznie opadły po urodzeniu dziecka co wprowadziło mnie w spore kompleksy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

do góry