Widok

Blanka Malczewska - ginekolog

Bardzo proszę o opinie na temat tej lekarki. Niestety nie udało mi się znaleźć niczego w internecie, być może dlatego, że dopiero niedawno skończyła studia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam z nią styczność na IP i oddziale na Klinicznej. Bardzo młoda, miła i sympatyczna lekarka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też zamierzam iść do Pani doktor Malczewskiej aby prowadziła mi ciążę przyjmuje w Polmedzie w Batorym w Gdyni. Ale również poszukuje informacji i opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani doktor owszem młoda i bardzo miła, ale radzę się zastanowić. Byłam u niej na pierwszej wizycie, miała prowadzić moją ciążę, zleciła badania itd., Wizyta bez zarzutów, ALE umówiłyśmy się na 8 sierpnia na kolejną wizytę i zwolnieni lekarskie. Dziś okazało się, że nie mogę się zarejestrować, bo pani doktor wzięła urlop do 19 sierpnia (chodzę do polmedu w gdyni). I co ja mam teraz zrobic? Szukać innego lekarza, który wypisze mi zwolnienie? ... pozdawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja mam pierwszą wizytę 19 sierpnia. Zobaczymy, mam nadzieje, że będzie dobrze bo już się zawiodłam na mojej obecnej Pani doktor, tylko kasa się dla niej liczyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem po pierwszej wizycie i jestem zadowolona na 100 %.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W polmedzie jest jeszcze inny lekarz, może idź do niego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo zadowolona. Na każdej wizycie rzeczowo, profesjonalnie i do tego super miła atmosfera. Pani Blanka wykazuje zainteresowanie dzięki czemu można o wszystko swobodnie zapytać. Polecam wybór Pani Blanki jak najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


jakieś nowe opinie o pani doktor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Blanka nie pracuje juz w Polmedzie. Prowadzila dotychczas moja ciaze. Poszla na urlop i juz nie wrocila do Polmedu. Jestem w 35 tygodniu i musze szukac innego lekarza. Poza tym moge mowic o niej tylko w superlatywach. Jest przemila, rzeczowa, zaangazowana. Tym bardziej zal mi, ze musze znalezc kogos nowego.
W Polmedzie przyjmoje takze Pan Doktor. Bylam u niego i kategorycznie odradzam. Trzeba mu przypominac jakie badania powinien zlecic. Nie bada i nie traktuje pacjentki powaznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, ale z Polmedu uciekają sami fajni lekarze ginekolodzy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O nie... wielka szkoda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Blanka pracuje teraz w przychodni na wiczlinie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I w medicover na grunwaldzkiej w gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ma ktoś opinie o dr Makowskiej z Invimedu w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest ok, chodziłam do Niej prywatnie w Gdańsku, miła, ale duży pośpiech na wizytach. Mnie to stresowało, ręce mi się trzęsły za każdym razem jak miałam zadać jakieś pytanie. Staramy się o ciążę z Mężem, mamy skomplikowaną sytuację, a tu ciągle pośpiech. Czułam się zbywana. A kasa leciała i to niemała. A znów teraz chodzę w Luxmed do pana Krzysztofa Onichimowskiego. Ma sporo niekorzystnych opinii w Internecie, ja jestem zadowolona póki co (kilka wizyt). Bada dokładnie, zleca od razu wszystkie badania, podchodzi fachowo, nie stwarza stresującej atmosfery, nie spieszy się, sam pyta czy wszystko jasne i czy są pytania... a niby pani Beata ma takie świetne opinie. Widać zależy od osoby i każdy sam powinien sobie lekarza dobrać, nie sugerując się w 100% opiniami na forach :) Z lekarzy u których byłam czy w Medicover, czy w Luxmed, czy prywatnie, każdy miał zróżnicowane opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli nadal ma problem z zajściem w ciążę to polecam dr Kwiecińskiego - przyjmuje w Kolbudach (MediMedic)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam dr Kwiecinskiego, tez mialam problem z zajsciem w ciaze i do niego poszlam co prawda na NFZ nie prywatnie, jednakze uwazam ze pacjenci powinni byc traktowani tak samo, to uslyszalam ze to nie poradnia leczenia nieplodnosci...tazke nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie pracuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

do góry