Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan - opinia wątek zamknięty Pobierają dodatkową opłatę 200 pln za brak możlowości odstawienia hulajnogi....
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Esportowiec - opinia wątek zamknięty Chyba najprostsza apka, z jaką się spotkałem w tej branży, co jest oczywiście...
~Esportowiec
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

Niedopracowanie wątek zamknięty Jedynym plusem wypożyczenia hulajnogi jest frajda z samej jazdy. Niestety...
~Nie
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Tragedia wątek zamknięty Beznadziejne skutery! Drogo! W dodatku zniszczone porysowane brudne. Fuj wstyd!!
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

oferta tylko na centrum miasta- a co z obszarami miejskimi poza centrum? wątek zamknięty Sama idea- super. Tylko, że obejmuje tylko bezpośrednie centrum. Mieszkańcy...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

Skuter Blinkee wątek zamknięty Frajda z jazdy niesamowita. GPS działa poprawnie. Darmowy Kod Promocyjny...
~Marek
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Frajda - lecz trochę za drogo wątek zamknięty Frajda z jazdy jest naprawdę nieprzeciętna, bardzo podobała mi się...
~Konrad
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

drogo drogo wątek zamknięty Frajda z jazdy może i jest ale to nie zastąpi środka komunikacji jakim jest...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Ta firma to wielkie chamstwo i ignorancja wątek zamknięty Zarezerwowałem skuter, który jak się okazało nie miał wkładek higienicznych...
~fakej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 maja 2018

Pierwsza przejażdżka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony po pierwszej przejażdżce skuterem Blinkee. Za 16...
~"Marylek"
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Ekstra wątek zamknięty Frajda z jazdy niesamowita. GPS działa poprawnie. Darmowy Kod Promocyjny...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Wszystko na 6 ! wątek zamknięty Mój najlepszy środek transportu w ostatnich tygodniach ;)
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Rewelacja! wątek zamknięty W słoneczna pogodę Blinkee bije wszystko :) nie tylko jest szybko, ale tez...
~Kamil
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2017

Rewelacja to mało powiedziane wątek zamknięty Pogoda dopisała. Kurs z Gdyni do Gdańska i spowrotem, bez najmniejszego...
~Johny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry