Widok

Blizny po ospie wietrznej w dzieciństwie

Jak w temacie,probowalam kiedys kilka razy laserem- jakims takim,ze mial pobudzic skore do wybrzuszenia i odbudowy....bo te blizny jak wiadomo sa doleczkami takimi i akurat na nosie ale bez efektu, teraz mam nosek zoperowany wiec i tak nie moge nic dzialas ale na jesien planuje zmasowany atak tylko czym????? mikrodembrzja ,fraxel, kwasy...??? czym to usunąc? zachowując nos oczywiscie w calości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mialam robione przez pare lat lasery Co2 ktore mi bardzo pomogly w 50-70% wygladzily je - po ospie rowniez

aktualnie robie jeszcze frakcyjny laser ponoc nowszy i lepszy moze bede miec jeszcze lepsza poprawe na to trzeba czasu i duzo zabiegow i lat;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurcze, wszystko zawsze przeklada sie w czas.... A tymczasem chadzam sobie z dziurami na nosie. Spropbuje z tym fraxelem skoro nowośc to moze bedzie szybszy i lepszy efekt Tyle ze na razie poczekam na wygojenienie niaa, no i to chyba dopiero na jesien taki laser co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmm wlasciwie nie na lato
ja tam robilam zawsze okres jesien ,zima i jeszcze w marcu ,kwietniu i maju laser Co2 naprawde im wiecej zabiegow tym lepszy efekt
powodzenia zycze i nie zniechecaj sie brakiem efektow po 1 czy 2 zabiegach

fraxel dobry jest podobno ten repair silniejszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jescze się podpytam gdzie robilaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wypróbować jakieś dobre preparaty na blizny. Nie są drogie a działają bardzo dobrze. Osobiście polecam Contractubex bo sama z niego korzystałam ale nikt nie zabrania eksperymentowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z niego również korzystałam jakiś czas temu po operacji mostka. Mogę potwierdzić że fajnie działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja generalnie nie jestem zwolenniczką zabiegów, jasne, jesli juz nie ma innego wyjscia to jak najbardziej, ale moze sprobowac pozbyc sie tego jakos przy pomocy kosmetyków ? Serum z witaminą c bardzo fajnie dziala na przebarwienia ja mialam takie po bliznach wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wlasnie szukam jakiegoś serum, takiego z wyzszej półki. Zależy mi na czymś sprawdzonym i naprawdę skutecznym, moze coś polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm.. no jesli z wyzszej półki, to moze Senelle? Maja serum z witaminą c, takie przeciwstarzniowe, no i serum z bakuchiolem, przeciwzmarszczkowe, takie naprawcze. Ja zamowilam jakis czas temu na notino to drugie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super!! ja mam od nich spf i jestem mega zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

do góry