Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota Żamojta - ocena Blue Alaskan - super projekty graficzne, z pomysłem i wyczuciem. Z pokazaniem...
~Dorota Żamojta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 sierpnia 2024

Daria - opinia wątek zamknięty Moja pierwsza opinia dla firmy była bardzo dobra , zamieszczam ją poniżej,...
~Daria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Całkowity brak profesjonalizmu wątek zamknięty Zamówienie przyjęte zostało od razu opłacone. Przy odbiorze okazało się, że...
~ala2007
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Omijać z daleka wątek zamknięty Tragedia, panienka za ladą nie potrafi dopasować wydruku żeby zajął całą...
~PIotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Inne zdanie wątek zamknięty Dwukrotnie korzystałam z usług ksero na dworcu. Za pierwszym razem faktycznie...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Tak jak poprzednie opinie, brak dzień dobry czy w ogóle słucham w czym pomóc,...
~Art
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona, polecam wątek zamknięty Byłam dziś skserować moją dokumentację medyczną, wszystkie 10 kopii w...
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Sprawna obsługa. wątek zamknięty Czytam opinie innych klientów i jestem zaskoczona . Przyszłam dzisiaj do...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2016

Radzę unikać i nie marnować swojego czasu i pieniędzy. wątek zamknięty Nie dość, że drogo (50 gr za wydruk strony, chyba, że wydrukuje się ich...
~ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Fatalna obsługa wątek zamknięty Nieprzyjemna obsługa- 2 kobiety. Wydrukowali mi kiedyś na kartkach na których...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

drogie i beznadxiejna jakosc!! wątek zamknięty Zeskanowalam dwa male zdjecia legitymacyjne i zaplacilam za cos co trwalo 3...
~malgos
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Kr - opinia wątek zamknięty Rzeczywiscie mało przyjemna obsluga, w dodatku wrazenie estetyczne...
~Kr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Bardzo drogie skanowanie wątek zamknięty Skanowanie jest takim samym procesem jak kserowanie, tyle że nie zużywa się...
~gość9384
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Słaba jakość obsługi wątek zamknięty bylem prace magistrerska wydrukować i oprawić. kilka razy bo miałem poprawki,...
~hej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2015

karygodna obsługa wątek zamknięty zamówiłam zdjęcie w sztywnej oprawie. na zamówieniu mam datę odbioru 19 maj...
~Katarzyna Komorowska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry