BlueBerry

Salony kosmetyczne Depilacja woskiem

Gdańsk, al. Legionów 54/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Zamierzałam pojawić się u pani Doroty kilka razy, żeby usunąć przebarwienia i...
~Zachwycona klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Serdecznie polecam :) wątek zamknięty Byłam u Pani Doroty, na zabiegu usuwania rozstępów (biust) mikrodermabrazja +...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Moja pierwsza i z pewnością nie ostatnia wizyta. Bardzo miła i fachowa...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Pierwszy i ostatni raz.... wątek zamknięty Tragiczne podejście do klienta, kąśliwe i aroganckie uwagi. Nie każdy musi...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Niestety po kilku wiztytach okazalo sie ze podejscie do klienta jest...
~T
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

zabiegi na twarz wątek zamknięty polecam pania Dorote, mila , kontaktowa , staranna, swietne podejście do...
~gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2015

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze :) Moje brwi w końcu wyglądają tak...
~Pani Julka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

Polecam! wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce, łatwy dojazd. Jakość usług na najwyższym poziomie....
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Polecam! wątek zamknięty Pani Doroto również w tej sposób mogę Pani podziękować za wsparcie i zaparcie...
~Marlenkah
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2015

bardzo polecam wątek zamknięty co prawda jak na razie byłam tylko raz, ale jestem niesamowicie zadowolona....
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2015

:) wątek zamknięty Wkoncu znalazlam kosmetyczke ktorej moge zaufac !!! Specjalistka od brwi :)...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Super miejsce! wątek zamknięty W końcu znalazłam miejsce dla siebie! Przemiła Pani kosmetyczka, która...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam ten gabinet, jakość usług na wysokim poziomie, bajeczny klimat...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Tanio i profesjonolanie :) wątek zamknięty Po namowie Pani kosmetyczki na kurację kwasami, mimo początkowej niechęci (...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2014

Wspaniała kosmetyczka! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług pani Doroty. Moje brwi w końcu zostały...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2014

Cudeńko w branży wątek zamknięty Kameralny i cichy gabinet - idealny dla faceta. Duży plus za możliwość...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2014

zabiegi na twarz i henna wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Doroty od 4 miesięcy, jestem bardzo zadowolona, moja...
~iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Wreszcie ktoś kto doprowadził moją twarz do porządku :) Profesjonalizm...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2014

Pierwsza wizyta wątek zamknięty u Pani Doroty byłam po raz pierwszy. Wrażenia pozytywne, brwi po hennie...
~Kasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Polecam salon w 100%! wątek zamknięty Od razu widać, że kosmetologia jest pasją pani kosmetyczki, zawsze w dobrym...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry