Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Siłownia dla każdego wątek zamknięty To co sprawia że ten club się wyróżnia to kadra oraz przyjazna atmosfera....
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

fajnie nie jest:( wątek zamknięty Graliśmy tutaj w tenisa 2 razy w tygodniu przez niespełna 3 miesiące. Hala...
~MACIEJ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam zajęć u Darii!!!!!!
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Mega fajna nowa hala tenisowa i siłownia wątek zamknięty Polecam całkowicie nową halę tenisową w Body Clubie na Żabiance przy stacji...
~Karol Dz.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Polecam !!! wątek zamknięty Długo szukałam porządnego klubu, w końcu znalazłam więc mogę polecić z...
~Gosia R-B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

Body Club wątek zamknięty Korzystałem z kortów tenisowych, zadaszony widać, że nawierzchnia nowa. Gra...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

SUPER HALA TENISOWA wątek zamknięty Grałem u nich na nowej hali tenisowej - JEST MEGA!! Ogrzewana, oświetlenie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Super klub wątek zamknięty Mam małe doświadczenie w ćwiczeniach na siłowni i miałam duże obawy przed...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Super, polecam każdemu wątek zamknięty Super siłownia, super atmosfera. Widać, że właściciel wkłada całe serce w...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Hala - opinia wątek zamknięty Sympatyczna obsługa, Pani Ania i jej mąż bardzo mili, wyposażenie bardzo...
~Hala
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

opinia wątek zamknięty Polecam,miło,profesjonalnie,blisko SKM.PRZYJEDŹ
~maryla
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

super oferta wątek zamknięty Często korzystam z siłowni i fitness. Jestem bardzo zadowolona. Bogata oferta...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Nowa Hala Tenisowa wątek zamknięty Jestem Klientką Body Club i gram na nowej hali tenisowej - dostępnej w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

FITNESS I SIŁOWNIA GORĄCO POLECAM ! wątek zamknięty Z ogromną przyjemnością wystawiam pozytywny komentarz o tym klubie. Jest to...
~Pyza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

POLECAM:) wątek zamknięty Zachęcił mnie do przyjścia tutaj kupon citeam i odległość od domu:) Chodzę na...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 października 2012

taniec brzucha, fit ball wątek zamknięty zaczęłam tam chodzic i nawet jest fajnie.Kameralnie kilka osób zaledwie w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Sporo zmian. Tylko na lepsze. wątek zamknięty Sporo, sporo, sporo zmian. I wszystkie na plus! Odnowione kible i szatnia....
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2012

Świetna siłownia! wątek zamknięty Dużo obciążenia (raczej nie zabraknie ;) i dobry klimat - starej siłowni dla...
~Duży
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

Bardzo słaby standard wątek zamknięty Dobra lokalizacja oraz przystępność cen to niewątpliwie największe ale i...
~Syj
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Ja niczego więcej nie potrzebuję. wątek zamknięty Napiszę zupełnie szczerze! Chodzę z przerwami na tę siłownię od 2006 roku. W...
~skarpy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

25

wątków

do góry