Bogna Hair Design

Fryzjerzy

Gdańsk, Romana Dmowskiego 10A/E

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pan Wojtek super wątek zamknięty Jeżeli chcecie pięknego blondu polecam Pana Wojtka jestem bardzo zadowolona z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Wprowadzanie Klienta w błąd wątek zamknięty Zarejestrowałam się na "Baleyage w cenie 250 zł" przez Ich system...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!! wątek zamknięty Salon wybrałam kierując się opiniami, niestety każda minuta przynosiła coraz...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Bardzo mocno odradzam. wątek zamknięty Witam, bylam w salonie na strzyzeniu. Jestem rozczarowana efektem koncowym,...
~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Zadowolna. wątek zamknięty Ja polecam szczególnie pana Kamila. Dzisiaj znów udowodnil ze wie o czym mówi...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Pani Kasia zniszczyła mi włosy. Miała je lekko podciąć, a wystrzępiła tak,że...
~niezadowolona była klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Totalna porażka ,Spalił mi włosy !!!! wątek zamknięty Ten salon to jakieś nie porozumienie , ostrzegam wszystkich zanim się wybiorą...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2016

syf i brud wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecem tego salonu. Skorzystałam z usług Pana Kamila i Pana...
~Oliv
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Pan Kamil znów ratuje wątek zamknięty Polecam Pana Kamila. Byłam dziś u niego ze źle obciętymi włosami. Podeszłam...
~KL
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

pomoc w beznadziejnych przypadkach wątek zamknięty Włosy miały nie ten kolor.. sciaganie, nakladanie nowego koloru,...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Byłam ostatnio na strzyżeniu u Pana Itodo Moi znajomi byli zachwyceni moją...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2013

Joanna - opinia wątek zamknięty Byłam u p.Kamila dwa razy. Za pierwszym razem zachwyt, fryzura idealnie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Polecam Pana Kamila wątek zamknięty Zdecydowanie mogę polecić Pana Kamila, do którego poszłam ze źle obciętymi...
~KL
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

REWELACJA wątek zamknięty Bylam w tym salonie tylko 2 razy ale juz wiem ze wizyt bedzie o wiele wiecej !
~Daga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2012

Super Pani Kasia wątek zamknięty Korzystałam z usług Pani Kasi już kilkakrotnie.Zawsze wychodziłam bardzo...
~Agnes
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Polecam ! wątek zamknięty Witam ! Byłam na balejażu u pani Katarzyny i jestem zachwycona . Obsługa była...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Ola - opinia wątek zamknięty Do salonu Bogna Hair Design trafiłam ponad pięć lat temu, zaprowadzona przez...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry