Widok

Boje się swojego byłego :( Co mam zrobić

Moj były nie potrafi zaakceptować tego ze nie jesteśmy razem . Wydzwania do mnie z różnych numerów . Śledzi mnie ,jeździ za mną .... wchodzi na siłę do mojego mieszkania , przepychamy się .... zabiera mi telefon wiec nawet nie moge zadzwonic na policje . Najgorsze jest gdy odprowadza nasza córkę. Jest bardzo agresywny. Nie mogę sobie z tym poradzić chyba popadam w depresję . Co mam zrobić ? Jak odzyskać spokój ? Man juz wszystkiego dość :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź na policję i zgłoś stalking, Amebo.
Jego zachowanie spełnia znamionowa stalkingu - uporczywie Cię nęka i Ty czujesz się zagrożona.
Ewentualnie idź do prawnika i odrazu załatwiajcie sądowy zakaz zbliżania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeszłam to samo co Ty. Ciężka sprawa....Zgłaszałam dwa razy na policję i raz do prokuratury. To co tam się działo to cyrk na kółkach. Tak naprawdę chyba mało policjantów i prokuratorów traktuje stalking poważnie. Jest to gehenna i droga przez mękę...Współczuję i życzę wiele wytrwałości. Najlepsze co możesz zrobić to pokazać byłemu, że się go nie boisz i masz jego i jego pogróżki "gdzieś", chociaż wiem, że to jest mega trudne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to wchodzi do Twojego mieszkania? Skąd ma klucze? Wymień koniecznie zamki!! No i można wnieść o zakaz zbliżania się, to jest niebezpieczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zostaw namiary do siebie. Możemy z kolegami Ci pomóc...pytanie jak bardzo mam go docisnąć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"docisną" to cię w ZK, panie pomocnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinnaś udać się z tym na policję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

do góry