Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
drewniana buda z pysznym jedzeniem wątek zamknięty Jedzenie tak smaczne ,że przestaje razić obskórny wystrój wnętrza i brak...
~Monik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

towarzystwo wątek zamknięty No niestety w tym klubie jest jest bardzo nie miłe towarzystwo, juz którys...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2015

Mniam wątek zamknięty Gdy najdzie mnie ochota na indyjską kuchnię, najczęściej kieruję się właśnie...
~Ewe
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

NIE POLECAM! ... nie szanują klienta! wątek zamknięty Pod żadnym pozorem nie bywajcie w Bollywood, chyba że lubicie być...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Chodze do Bollywood kilka razy w tygodniu, jedzenie smaczne. ceny przystepne....
~Soutski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Dobre jedzenie to nie wszystko wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie i można by powiedzieć że tu plusy się kończą. No może...
~Piotras
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

super! wątek zamknięty bawiłam się tam w ostatni piątek, świetna zabawa a jedzenie po prostu...
~Madzialicious
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

polecam wątek zamknięty polecam
~Ag&Ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Brak słów wątek zamknięty Witam, Nie znam gorszego miejsca w Gdyni! Byłem tam kilkakrotnie za równo w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

masakra wątek zamknięty obsługa fatalna menager klubu pomylił się chyba z powołaniem obsługa...
~joleczka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Kelner nie ogar wątek zamknięty Jeżeli moge mieć coś do zarzucenia a mam, to nasz kelener miał nas gdzieś....
~JasixSylwixKasixKlaudixOlixKlaud
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

POLECAM wątek zamknięty Byłąm tam wczoraj na kolacji rocznicowej. świetny klimat (mam fioła na...
~Ania F.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

fatalna obsługa! wątek zamknięty Z wielkim żalem oceniam Bollywood na 3pkt., jedzenie i klimat bardzo bardzo...
~karo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

ZDECYDOWANIE ODRADZAM wątek zamknięty 1.Obsługa nie interesuje się klientami, czekaliśmy na menu dobre 20minut,...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2014

stary czlowiek i juz nie moze wątek zamknięty Czas oczekiwania na piwo 30 minut, zero zainteresowania ze strony i kelnera...
~GŁMK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

brodacz wątek zamknięty Wyszłam kulturalnie na piwko, a spotkało mnie chamstwo. Bardzo nie miły...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Jak nie zakomunikujesz swojego istnienia to obsługi się nie doczekasz, a...
~Asza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 lipca 2014

Smacznie wątek zamknięty byłyśmy razem z koleżanką i muszę powiedzieć że jedzonko przepyszne ;) miła...
~Żabcia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

Kelner z wąsem MASAKRA ! wątek zamknięty Bywałam tam dość często, jedynie w okresie letnim bo w środku nie da się...
~Karina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

BRUDNO I ŚMIERDZOĄCO wątek zamknięty To jest skandal !!!!! aby knajpa w takim prestiżowym miejscu, jakim jest...
~mieszkanka Gdyni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
142

postów

117

wątków

do góry