Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
!!!!!!!!!!!!polecam!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty swietny klimat, bardzo przyjazna obsługa, przemile kelnerki, pyszne jedzenie-...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 listopada 2010

Najlepszy club jaki znam!!! wątek zamknięty Więc zacznę od początku... Jak wchodzę do klubu "Bollywood" jestem zawsze...
~Zaczarowana muzyką bollywoodzką
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Niesamowity klimat - niesamowita kuchnia!! wątek zamknięty Doskonałe miejsce dla bardzo wymagających klientów. Pan Bramkarz niesamowicie...
~Fausti
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

coś innego wątek zamknięty Począwszy od wyjątkowo kulturalnego bramkarza, poprzez miłych kelnerów na...
~Kuki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

Opinia wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że otworzyli taki klub w trójmieście, osobiście brakowało...
~Diana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2010

Mani Walker - opinia wątek zamknięty super knajpa z super klimatem. Świetna muzyka zwłaszcza dla ludzi, którzy...
~Mani Walker
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2010

Miło i smacznie wątek zamknięty Odwiedziłam restauracyjkę 2 razy i przyznaję ,że jest godna polecenia. Lokal...
~Cleo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lipca 2010

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty Niezwykłe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ale przede...
~stali klienci
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

SUPER MIEJSCE wątek zamknięty Super miejsce, super lokalizacja i do tego ten orientalny charakter...
~aneta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

Cudowne miejsce :) wątek zamknięty Co tu dużo mówić.. Świetne miejsce :) Pyszna kuchnia, wspaniała obsługa,...
~Ja :)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 maja 2010

nowy smak i super wrażenia wątek zamknięty Smakowa niespodzianka dla dziewczyny udała się w 100% . W lokalu powitał nas...
~Tomir
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2010

Miejsce z potencjałem wątek zamknięty Po raz pierwszy odwiedziłem lokal zupełnie przypadkiem. Byłem już tam parę...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2010

Dzień po otwarciu i dzień przed moimi urodzinami. :) wątek zamknięty Wczoraj z moją drugą połówką wybraliśmy się na miasto, aby uczcić 'nieco'...
~Jakub
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2010

Miła odmiana :) wątek zamknięty Odwiedziliśmy Bollywood ze znajomymi w Noc Muzeów. Miejsce zrobiło na nas...
~miaU
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 maja 2010

przyjemne miejsce wątek zamknięty Bardzo smaczna kuchnia,nie wiedziałem ,że indyjskie jedzenie jest takie...
~gdynianin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Mira Bai - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy bywali w Indiach i cenią sobie kuchnię indyjską....
~Mira Bai
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Wschodnie klimaty w stylu zachodnim ! wątek zamknięty Witam, Lokal na wysokim poziomie kultury ( obsługa ) . To nowość na...
~Damian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
142

postów

117

wątków

do góry