Widok

Bombay Ekspress

Bombay Ekspress Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Bombay Ekspress, 21 września 2007 godz. 21:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:-)

Super :-) Mam tylko nadzieję, że w końcu organizatorzy zrezygnują z konkursów, które rozbijają imprezę :-( Liczę też na więcej bardziej znanej muzyki filmowej :-) Pozdrawiam Monika :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg mnie konkursy są ok. Dodają imoprezie różnorodności. Byleby to miało wszystko ręce i nogi, a nie bylo bylej ak przeprowadzone, jak ostatnim razem.
Co do muzyki - dołączam się do Moniki - więcej znanych kawałków prosimy:)
Pozdrowienia:)
PS. Ja bym chętnie na takiej imprezie widziała możliwośc skosztowania samosów, damodarków albo innych pyszności hunduskiej kuchni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Morska parada statków (3 odpowiedzi)

Już 27 czerwca Gdynia ponownie stanie się morską stolicą Polski. W ramach tegorocznych obchodów...

Kulinarna Świętojańska (11 odpowiedzi)

Miasto Gdynia zaprasza na IX edycję Kulinarnej Świętojańskiej - największego festiwalu street...

XI Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów (3 odpowiedzi)

Zbierasz bilety komunikacji miejskiej lub kolejowe? A może dopiero zaczynasz interesować się tym...

do góry