Borowa Ciotka

Restauracje Pierogarnie Jedzenie na wynos

Gdynia, al. Zwycięstwa 36/108

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jakwspak - opinia Zamówiłem duży catering na święta. Wszystko bardzo pyszne. Wędliny z wędzarni...
~jakwspak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 grudnia 2022

Marta Chrzanowska - opinia Smacznie, miło i przytulnie. Osobiście nie doprawiam za wiele i moim zdaniem...
~Marta Chrzanowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 października 2022

Sylwester - opinia wątek zamknięty Polecam - bardzo smaczne jedzenie, duże porcje. Każdy znajdzie coś dla Siebie.
~Sylwester
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

były konsument - opinia wątek zamknięty Dawno już, skuszona dobrymi opiniami chciałam zamówić tu jedzenie, co...
~były konsument
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Zabieram jedną gwiazdkę za ceny. Wszystko rozumiem, ale 14 zł za 4 placuszki...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 października 2020

Ktos337 - opinia wątek zamknięty Byłem wielokrotnie u Borowej Ciotki i jedzenie było bez zarzutu. Na...
~Ktos337
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Polecam Borowa Ciotkę ;) kuchnia bardzo smaczna właścicielka przemiła...
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 marca 2020

borowa ciotka wątek zamknięty Dobre jedzonko! polecam
~priv
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Przeciętnie wątek zamknięty Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Bardzo długo czekałam, by ktokolwiek mnie...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Omijać wątek zamknięty Jedzenie nie warte złotówki mrożone niskiej jakości nie świerze
~Pio
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

29.04.2017- jedzenie dla gości weselnych wątek zamknięty Bardzo dobre Polskie jedzenie z elementami regionalnymi, ze świeżych...
~T&D
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2017

Rozczarowanie wątek zamknięty Spróbowałam tarty z kurkami na kulinarnej Świętojańskiej i bardzo mi...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Pysznie, domowo i zdrowo! wątek zamknięty Pyszne pierogi z jagodami, zupy krem z białych warzyw i marchewkowa z...
~Od roku stała klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lipca 2016

Bez smaku. wątek zamknięty Mimo,że bardzo bym chciała- nie mogę dać pozytywnej opinii. Po zamówieniu 4...
~Alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Bardzo smaczna kuchnia wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, estetycznie podane. Zakochałem sie w roladkach ze...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

Bez smaku!! wątek zamknięty Oczekiwałam zupełnie czegoś innego! Zamówiliśmy z narzeczonym jedzonko na...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Szczerze polecam! wątek zamknięty Pomimo, iż mieszkam po sąsiedzku gwarantuję moja opinia nie jest w żaden...
~Krzysztof S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

To nie była pizza wątek zamknięty Po pierwsze obsługa bardzo zajęta sobą nawzajem, nie dosłyszy zamówienia....
~My
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

coś niesamowitego!!!! wątek zamknięty Na prawdę pyszne, domowe jedzenie, polecam!
~kawa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

PYCHA wątek zamknięty Jestem w miarę stałą bywalczynią i bardzo sobie cenię jedzenie w Karczma...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry