Widok

Borowiecka w Baninie

Dlaczego ul.Borowiecka będzie miała nawierzchnie bitumiczną i to w części leśnej ? To się nazywa arogancja i buta oczywiście ze strony władz gminy .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

na kaszubskie układy nie ma rady
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo tam mieszkają kolesie włodarzy Gminy
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
A skąd masz takie informacje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem, nie wiem.nie pomogę ci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

A jak to rozumieć ? Borowiecka od nr 40 do ulicy Wodnika była dopiero co pokryta asfaltem i wówczas burmistrz tłumaczył pokrętnie ,że zostało pare płyt po budowie ulicy prowadzącej do szkoły i to zostało wykorzystane łącznie z asfaltem a teraz będą dalej kłaść nawierzchnię bitumiczną około 100 m . To są inf. w biuletynie 30/06 2019 Moja Gmina .
Ul .Księżycowa ,Wrzosowa ,Jodłowa ,Złota ,żytnia itd itp mogą mieć dziury i "jeziora"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż, znajomości.. gminą Żukowo nie zarządza się tylko pozwala zarabiać kolegom, realizuje prywatę. A radni siedzą cicho, pewnie dlatego że zajęci są załatwianiem spraw dla siebie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W większej części Banina są już asfaltowe drogi, chodniki, więc Kankowski, Szymkowiak i reszta zdecydowali, że czas lać asfalt na mało uczęszczanych drogach, prowadzących do lasu i paru domów. Czego nie rozumiesz?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

sorry, taki mamy tu klimat :-) :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

w większości ? mamy ze cztery drogi wyasfaltowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkaniec Banina nie pojmuje pojęcia ironii ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

to prawda ulice takie jak Borowiecka ,Sosnowa ,Wierzbowa ,Tuchomska mają i właściwe parametry ,asfalt i chodniki . Tylko o tą część Banina radni gminy i Burmistrz Żukowa zadbali . Po przyjęciu nowego planu zagospodarowania w 2010 Banino straciło swoje walory .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sosnowa? W niewielkiej części i owszem, ale od kościoła do Novello to raczej nie bardzo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, zapraszam na Sosnową tylko proszę nie zapomnieć kaloszy bo ten asfalt na czas deszczu, słońca i nocy zwijają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo 100m tej drogi od Nowelki w stronę kościoła nie jest wykupiona przez Gminę i dlatego stoi to w miejscu ta jak by jej nie było a deweloper buduje a ludzie jeżdżą od 25 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tuchmoska praktycznie do szkoły zapraszam na dalszą część to bagno nie droga
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

90% dróg to bagno, a po deszczu górskie potoki. Jak przychodzi większy deszcz to się zastanawiam, czy do domu uda się wrócić, czy płyty yomb staną dęba i mi zagrodzą drogę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tuchomska ma właściwe parametry, asfalt i chodniki? Może kiedyś będzie mieć ale napewno teraz nie ma...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

droga to powinna mieć 4,5 metra (2,25 na pas) z tego co kojarzę i to dojazdowa (kat. D).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mylisz się mieszkańcu Banina ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś przepisy na podstawie których tak twierdzisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga będzie mieć 5m szerokości. Miejscami 4,75m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo Są tam działki na sprzedaż a sprzedaje je były radny który mieszka na borowieckiej? gdzie wcześniej wylalno mu asfalt a teraz ceny działek wzrosną. To temat dla mediów i do zbadania przez CBA
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co wy robicie ze swoim życiem, że lepiej wiecie co w biznesach u radnego niż we własnym domu na obiad...

Wg mnie w pierwsze pół roku po wyborach każdy radny powinien mieć zrobioną drogę pod dom, oświetlenie kanalizacje i co tam jeszcze trzeba, jego sąsiedzi tez korzystają wiec się nie zmarnuje - a ile to spiskowych teorii by upadło....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry