Czy hejterska kampania wyborcza w internecie pomogla Dudzie wygrac wybory prezydenckie ?
"Okazuje się że tak,media dotarły do umowy pomiędzy PIS a firmą z Warszawy celem zalania Internetu krytycznymi i osmieszajacymi Bronisława Komorowskiego tekstami i domenami przez Boty.
Wszyscy pamiętamy tą falę hejtu która trwa nadal.
Teraz jest dla mnie jasne kto kryje się pod anonimowymi nickami"
w/ tekst z Interia.
Śledziłem tamtejszą kampanię oszczerstw na portalu Forum Gdańsk. Skała zalewu hejtu w tamtym okresie była przytłaczająca. Dla czytelnika forum było to oczywiste, że jest to zorganizowany atak. Pisałem tutaj wielokrotnie i wskazywała na Zetjota jako aktywnego uczestnika tamtejszej kampanii. Obenie sytuacja na portalu Forum Gdańsk wygląda podobnie. Oprócz ogromnej ilości merytorycznych treści, ściśle pod potrzeby kampanii PIS, jawi się także niebywały atak hejtetski na opozycję rządową. Przy czym obecna edycja tego hejtu jest przy tamtej zdecydowanie bardziej prymitywna.
Czy ujawnienie prawdy o PISowskich metodach walki wyborczej może im zaszkodzić? Myślę że nie. Ich stały elektorat gotowy jest na każde metody. Łącznie z akceptacją przemocy fizycznej wobec oponentów ich bałtyckich metod rzadzenia.