Gdański Bowke

Restauracje Puby

Gdańsk, Długie Pobrzeże 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawiedziony! wątek zamknięty 1. Miejsce było ale kelner zajęty rezerwacja wiec czekaliśmy na stolik 25...
~Marek K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Goscie z za granicy wątek zamknięty Piwo prayszlo pod koniec kolacji, szkoda. Pzystawki bardzo dobre : tartare à...
~Vince
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Masakra wątek zamknięty Piwo niby pół litra, ale połowa to piana. Mimo, ze kwestia indywidualna to...
~Mad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Nicht zu empfehlen. wątek zamknięty Hat leider in den letzten 3 Jahren sehr nachgelassen, es wurden auf dem noch...
~Peter
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

bardzo slaba jakość potraw z nieadekwatną ceną wątek zamknięty Zamowiliśmy 1) filet z kurczaka w sosie żurawinowym i 2) łososia z...
~karol
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

piwo i klimat pierwsza klasa wątek zamknięty Nic nie jadłam akurat w tej restauracji tylko piłam ich piwko. Napój ten jest...
~ap-ch
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

przyjemna knajpka wątek zamknięty Organizowałem niedawno w tej restauracji urodziny dla mojej Żony, razem około...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2014

Weekend za pół ceny wątek zamknięty W przypadku roladki z kurczaka widać było, że potrawy zostały przygotowane...
~S.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Świetne piwo, słabe jedzenie wątek zamknięty Odwiedzaliśmy lokal dwukrotnie. Latem usiedliśmy na piwko, warzone specjalnie...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Drogo, drogo, niesmacznie! wątek zamknięty Jakość potraw w stosunku do ceny nieadekwatna. Drogo, a dania poniżej...
~Jan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Śmiało polecam żeberka wątek zamknięty Wystrój bardzo fajny, klimatyczny. Kelnerka, która nas obsługiwała...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Polecam flądrę wątek zamknięty Dawno nie jadłam tak dobrej flądry, bardzo dobrze wysmażona, chrupiąca, na...
~Ona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2013

Zdzierstwo wątek zamknięty Witam. W sobotę wybrałem się z dziewczyna, na golonkę. Dziewczyna zamówiła...
~Sławek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Walentynki wątek zamknięty Wczoraj bylismy na walentynkowym wieczorze, bylismy w tej restauracji...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Nic specjalnego wątek zamknięty Tak jak w nagłówku, wystrój jest świetny, więc spodziewaliśmy się czegoś...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

Polecam! wątek zamknięty Starogdanski klimat w samym sercu miasta. Pyszne jedzenie i niepowtarzalna...
~Olcia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry