Bresno

Restauracje Pizzerie

Gdańsk, Ignacego Krasickiego 9B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pedros - opinia Restauracja ładnie położona, ładny wystrój, pizza naprawdę jedna z gorszych,...
~Pedros
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lipca 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Najgorsza pizza jaką dotąd jadłam. Nie polecam.
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Marianna - opinia wątek zamknięty Obsługa niemiła, swoim zachowaniem nie sprzyja kontynuacji kolejnych wizyt w...
~Marianna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Jako, że mieszkamy w pobliżu korzystamy wielokrotnie. Bardzo fajne miejsce,...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Bywam w bresno z powodu pizzy, która jest wyśmienita....Tym razem coś mnie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lipca 2020

Moja ulubiona restauracja wątek zamknięty W tygodniu wpadam na szybki vege lunch w zestawie i kawkę. W weekend z...
~M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Przyjemne miejsce i przystępne ceny wątek zamknięty Smaczne jedzenie, wybór wegańskich dań, przyjemna i kameralna atmosfera oraz...
~Alice
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Jestem bardzo zawiedziona! wątek zamknięty Absolutnie nie mogę się zgodzić z pozytywnymi opiniami. Byliśmy ze znajomymi...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Rozczarowanie wątek zamknięty Zainspirowany pozytywnymi opiniami na trójmiasto.pl oraz recenzją Pani...
~Rozczarowani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Bardzo dobra restauracja włoska wątek zamknięty Byliśmy w słoneczny weekend. Ludzi sporo ale obsługa sprawna i bardzo miła....
~Wuj Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Jedzenie ok ale czas.... wątek zamknięty Przyjechaliśmy o 14. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze jest to pora obiadowa....
~Milena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Polecam, jednak co do obsługi minus wątek zamknięty Po raz drugi odwiedziliśmy ta restaurację. Za pierwszym razem wszystko było...
~Kass
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Tu trzeba zajrzeć! Bardzo polecamy! wątek zamknięty W Tratorii Bresno byłam z mężem na spotkaniu z Panem Pawłem Delągiem....
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

jest smacznie wątek zamknięty Byliśmy w weekend zamówiliśmy zupę rybną którą restauracja serwuje tylko w...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Smakowicie wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że w Brzeźnie pojawila się wloska kuchnia. Trattoria...
~WW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Odwiedziłam, ale więcej specjalnie nie przyjadę. wątek zamknięty Obsługa wzorowa, uprzejma. Jedzenie smaczne, ale ceny nie są niskie, sporo...
~aw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Miło, świeżo i smacznie!!!
~anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry