Cafe Pub Bruderschaft

Puby

Gdańsk, Długa 81/83

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
fatalna obsluga, sciemnione szoty. wątek zamknięty jak w temacie,fatala barmanka, z lekka nutka beszczelosci. zrazilem sie za...
~cyp
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

wspaniale miejsce wątek zamknięty Barmani uprzejmi i rozgadani,ceny normalne,lokal mily i przyjemny,sala dla...
~staly klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

najlepiej gaszą pragnienie szoty z wielorybem polecam! wątek zamknięty dzień dobry! ostatnio z małżonką byliśmy na spacerze i jedliśmy kebaby więc...
~mirek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Magda - opinia wątek zamknięty Klimatyczny pub, mnóstwo eventów, ciekawi ludzie Obsługa profesjonalna i...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2012

Przeciętnie wątek zamknięty Byłem tam latem tego roku, pustki, chłodny nastój. Zamówiłem dwa piwa...i na...
~Ryb@
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

:* wątek zamknięty miejsce godne polecenia dla niezdecydowanych :) polecam szeroki wybór...
~madzik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 września 2012

Fajne miejsce wątek zamknięty Dobre miejsce, zeby i pogadac i sie czegos fajnego napic przy dobrej muzyce,...
~kendzior
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2012

OK wątek zamknięty OK
~postry
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

Mój mąż woli ten pub od domu... wątek zamknięty ... ja tak samo :-) W domu tylko robimy make up.
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

10/10 wątek zamknięty Co tu dużo mówić, rewelacyjna knajpa i przemiła barmanka. Ceny bez rewelacji,...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Nareszcie odkryłam miejsce, w którym można spokojnie, przy fajnej muzyce...
~od dzisiaj stała bywalczyni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry