Widok

Brzdęk trzask

Upss!
Stłukło sie lusterko.
ale to nie moja wina, nie wcale nie
kamyczek sam tam poleciał.
to nie ja
yy to nie ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M.

dzięki za pozdrowienia, jakby coś złego działo się ze wspomnianym zegarkiem zgłoś się do mnie.

p.s jakim cudem masz takie samo ip jak Stworek?mieszkacie w pobliżu, czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

wiem kim jest M., tylko nie wiem jakim cudem ma takie samo ip jak Ty?!

cóz to za rozgrywki na sali sądowej...hę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Student

Sylwester zyczy Szczesliwego Nowego Roku
ps. jaki jest najlepszy PUB w trojmiescie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sylwester?!!

piątego stycznia??
głos zza grobu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pub

jeśli lubisz techno to celtic.Muzyki irlandzkiej nie grają bo gości usypia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku, Agentko

Nie tylko ja i Stworek mamy to jedno IP, pewna siec lokalna z wrzeszcza wychodzi 'na swiat' na jednym, wlasnie tym IP ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalna

powiadasz?
Hmmmm, a jak wyglądsz...? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

Lokalna, ale troche domeczkow zagarnela pod siebie ;-)
A ja wygladam zazwyczaj przez okno, a poza tym chyba normalnie, zalezy, kto ma jakie wytyczne oceny ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Acha!

w takim razie celuję teraz w oknowyglądaczy ;)
tylko że to prawie same stare babcie są! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z cyklu: czy wiecie, że...?

Zakładając, ze Polska liczy sobie około czterdziestu milionów mieszkańców i że w np. środy nie rodzi się dziesięć razy więcej dzieci niż w pozostałe dni, mamy w całym kraju ok. 27000 zmuszonych obchodzić urodziny raz na 4 lata nieszczęśników urodzonych 29 lutego.
W tym roku ich przybędzie >:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z drugiej strony patrząc...

kobiety niekoniecznie muszą się czuć w tej sytuacji tak bardzo poszkodowane. Sama chciałabym sie starzeć cztery razy wolniej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z cyklu znalezione w sieci

"Hani jest dobrze!"


Występują
Święty Piotr: klucznik niebieski
Hania: nieboszczka po migrenie
Artysta: pyskaty mieszkaniec niebios



Hania: Dzień dobry. Można do nieba?

Święty Piotr: A panienka co? Taka młoda tutaj?

Hania: Cegła mi spadła na głowę i tej migreny nie przeżyłam.

Święty Piotr: No to prosimy. Kawy, herbaty?

Hania: Tabletkę z krzyżykiem jeśli można.

Święty Piotr (wysyła anioła po tabletkę)

Hania (rozgląda się po niebie): Ładnie tu u was.

Święty Piotr (skromnie): Iii tam...

Hania: Naprawdę ładnie.

Święty Piotr (skromnie): Jak to w niebie! Kwiatki, ptaszki, sarenki.
..

Artysta (pojawia się z własnym zdaniem): KICZ! OKROPNY KICZ!
Przepraszam, uniosłem się. (odchodzi godnie, acz w****iony)

Święty Piotr (lekceważąco): To plastyk. Oni trochę narzekają.

Hania: A to nie plastycy wymyślili te ładności?

Święty Piotr (z dumą): O, to zasługa wszystkich świętych.
Architektura : święty Franciszek, aranżacja wnętrz : święty Tomasz,
kostiumy : święty Kazimierz, reżyseria : bardzo święty Józef. My
sami to wszystko.

Hania: A artyści?

Święty Piotr: Garnki lepią.

Artysta (nie dość uprzejmy): POTĄD! POTĄD! Jaki jest kierunkowy do
piekła?!

Święty Piotr: Do kogo chcesz dzwonić?

Artysta: Do wszystkich diabłów! Prosić o azyl!

Hania: Dlaczego? Tu jest tak pięknie: gdzie spojrzysz kwiatki,
wschód słońca, mewy, sarenki, niedźwiadki...

Artysta: A wieczorem przychodzi jeleń i mówi POSUŃCIE SIĘ! Potąd
tego mam. Potąd tego mam. Potąd, potąd, potąd tego mam. Tego mam,
tego mam, tego mam. Potąd tego mam. Potąd, potąd, potąd. No.
Psiakrew. Cholera. (znów wychodzi)

Hania: Straszny nerwus z tego plastyka. I przeklina!

Święty Piotr: To nic. Poczekaj, aż zaczną śpiewać nasze chóry,
usłyszysz jak klną muzycy! Ho!

KONIEC

Autor Władysław Sikora i samo życie (pozagrobowe)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciąg dalszy....

Jak sie nazywa łoś morski?
> Łośmiornica.
>
>
> A łoś wodny śródlądowy?
> Łosioś.
>
>
> Jak sie nazywa srodkowa czesc losia?
> Łośrodek
>
>
> 8 Łosi
> Łosiem
>
>
> głupi Łoś
> Łosio
>
>
> Jasny Łoś
> Łoświecony
>
> zły Łoś
> zŁość
>
>
> Łoś Ryba (zjedzona)
> Łości
>
>
> Ulubiona zakąska łosi?
> Łośtrygi
>
>
> Łoś wiszący na ścianie?
> Łościenny.
>
>
> Samica Łosia?
> Łośka.
>
>
>
> Łoś wysmarowany klejem?
> Łoślepiający
>
>
>
> Łoś kochanki?
> Łośnieżony
>
>
> Łoś po sterydach?
> Łosiłek
>
> i na deser moj ulubiony:
> Gdzie zamieszkują łosie?
>
> Na łosiedlach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

Coz... po przeprowadzeniu szeregu wnikliwych badan porownawczych mojej facjaty z modelowym przykladem fizycznym obiektu okreslanego jako 'stara babcia' wyniki pozwolily mi wysnuc wnioski stwierdzajace - dla przyjetego kryterium oceny oraz marginesu bledu pomiaru i urzadzen pomiarowych - ze moje cechy pozwalaja jednoznacznie nie klasyfikowac mnie w zaobserwowanej przez Ciebie grupie wygladaczy ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

takie coś mailem dostałąm...

Tekst ten skierowany jest do wszystkich tych, którzy nadal uważają się za młodych... hmm. Czyli pokolenie dzisiejszych 30-latków lub cos bardzo blisko koło tego... Zastanawialiście się nad faktem ze ludzie zaczynający w tym roku studia są w większości urodzeni w roku 1983 (i maja juz po 20 lat!!)?
Nikt z nich nie pamięta prezydentury Regana, a wiadomości o niej czerpią z felietonów Longina Pastusiaka. Przez cale ich życie istniał dla nich tylko jeden papież. Nigdy nie śpiewali "We are the world, we are the children..." razem z USA for Africa, O tym, ze Czesław Miłosz zdobył nagrodę Nobla mogli słyszeć jedynie w szkole. Mieli po 11 lat, gdy rozpadł się Związek Radziecki, a termin "zimna wojna" kojarzy im się zapewne z potyczkami Eskimosów z reniferami. O zagrożeniu wojna atomowa mogli
slyszec jedynie podczas sierpniowego kryzysu w 1991 roku o ile w ogole pamietaja to wydarzenie. Tytul "The day after" bardziej kojarzy im sie z nazwa lekarstwa przeciwkacowego, niz z filmem, ktory jeszcze 15-20 lat temu wzbudzal w nas takie emocje. Napis CCCP wyglada dla nich bardziej jak pomylka w maszynopisaniu, niektorzy moze kojarza go z kilku czesci starszych przygod Bonda. Raczej nie pamietaja, ze Niemcy nie zawsze byly jednym
krajem, chociaz może slyszeli w szkole lub w telewizji o Murze Berlinskim. "Komunistyczna czesc Niemiec" brzmi dla nich jak "Czesc Japonii zamieszkala przez Murzynow" Sa za mlodzi, by pamietac katastrofę promu Challenger, AIDS istnieje od kiedy tylko pamietaja. Nigdy nie grali na ZX Spectrum, czy Commodore 64 czy Amidze 500, Nie mieli tez okazji sluchac czarnych plyt, a "zdarta plyta" kojarzy im sie z uszkodzonym chodnikiem. Nigdy nie mieli w domu adaptera i nie grali w Pacmana w 2D. "Gwiezdne wojny" to dla nich jeszcze jedna bajka, uzyte w nich efekty specjalne sa zalosne, a skroty R2D2 i C3PO nie maja dla nich zadnego znaczenia. Wysylanie
dokumentow faksem, czy e-mailem nie sa dla nich niczym nienormalnym, a telefon komorkowy to zwykly przedmiot codziennego uzytku. Shakin Stevens, Fancy, Savage, Sandra nijak im sie nie kojarza ze studniowkami! Wielu z
nich nie pamieta juz czasow, gdy telewizja miala tylko 2 programy, nie mowiac juz o tym, ze kiedys byla czarno- biala i nie w stereo... (oprocz wspolnej audycji TVP i PR - Stereo i w kolorze). Telewizja kablowa,
satelitarna i magnetowidy to standardowe wyposazenie mieszkan, a ich obsluga jest niemozliwa bez pilota. Urodzili sie w dwa lata po tym jak Sony wypuscilo na rynek Walkmana, a wrotki z kolkami ulozonymi inaczej niz rolki sa dla nich cokolwiek dziwnym wynalazkiem. Nigdy nie slyszeli o "Niebieskim lecie", "Zalodze G", "Pszczolce Mai", Stawiam na Tolka Banana", czy
"Wakacjach z duchami". Pele dla nich to Murzyn wystepujacy w TV, a Maradona to leczacy sie z nalogu narkoman. Kareen Abdul-Jabbar brzmi jak jakis
terrorysta - fundamentalista arabski. Szurkowski robi cos dla sportowcow i ma cos wspolnego z pedalami, a Lato i Szarmach chyba zyja gdzies na emigracji i zajmuja się importem-eksportem. Nocne audycje Beksinskiego? Kto to
byl Beksinski? Nigdy podczas kapieli nie mysleli o rekinach ze, "Szczek", ale wsiadajac na duzy statek, niekoniecznie wielkosci Titanica, czuja dreszczyk emocji. Michael Jackson dla nich zawsze byl bialy, a Tom Hanks zawsze wystepowal w dramatach, bo komedie do niego nie pasuja. Stallone to starzejacy się zabijaka, a nie mlody chlopak z biednej rodziny,
ktory stara sie wygrac swoja pierwsza walke bokserska. Nie maja pojecia jak wygladala wieza Diora "Szuflada" która mozna bylo kupic w sklepach "G" na ksiazeczke! Jak Travolta mogl być tancerzem z takim brzuchem? Kto to jest ten Robert Redford i dlaczego mowia, ze jest przystojny. Nazwa "Altus 110 lub 150" kompletnie nic im nie mowi! Tak samo jak nazwa "Klaudia" lub "Finezja" dla magnetofonów! Wojna o Falklandy to taka sama przeszlosc jak I czy
II Wojna Swiatowa. Soczewki kontaktowe zawsze byly
ciekkie... Alf to mocno archaiczna produkcja amerykanska, a "Muppet Show" to takie Fragglesy, tylko starsze wydanie. Nigdy nie zastanawiali sie jak wygladal Charlie z serialu "Aniolki Charliego", Nie przezywali
chwil grozy z "Dempsey i Makepeace" czyzaloga "Posterunku przy Hill Street". A "Kosmos 1999" kojarzy im sie z wystrzeleniem stacji orbitalnej Alfa!
"Musashi" i "Shogun" - dla nich to brzmi jak nazwy japonskich okretow lub mysliwcow. No i nie maja -k****- zielonego pojecia kto to był Pankracy!!!!!!!!
NO I JAK - NIE UWAZASZ, ZE JESTES Z INNEJ EPOKI?!
p.s
czy ktoś ma coś do dodania?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wcięło końcówkę...

Naucz się do cholery jasnej wycinać strzałki z maila. Wtedy nie będzie Ci fcinać końcówek leniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M.

...jak rowniez stare dziadki, psy, koty, tluste wscibskie sasiadki, dzieci o bladych twarzach i czasami Matka Boska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworek

Jakos zadna z tych grup nie wydaje mi sie znajoma, moze za rzadko wygladam przez okno a za czesto przez drzwi ?;-)
PS. Widze, ze tez inne IP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

eeeee przepraszam,

umiem to robić tylko prawdę mówiąc to mi się nie chciało....tylko dlaczego wpisaliście ten komentarz z moim ip hę?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M.

Przez drzwi to wyglądają tylko paskudni internetowi klawiaturostukacze! Czyżby... (czyżyk)? ;)
Pewnie że inne ip, a co, my stworki również mamy swoje małe, brudne sekreciki. ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (248 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry