Widok

Brzdęk trzask

Upss!
Stłukło sie lusterko.
ale to nie moja wina, nie wcale nie
kamyczek sam tam poleciał.
to nie ja
yy to nie ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

Coz... po przeprowadzeniu szeregu wnikliwych badan porownawczych mojej facjaty z modelowym przykladem fizycznym obiektu okreslanego jako 'stara babcia' wyniki pozwolily mi wysnuc wnioski stwierdzajace - dla przyjetego kryterium oceny oraz marginesu bledu pomiaru i urzadzen pomiarowych - ze moje cechy pozwalaja jednoznacznie nie klasyfikowac mnie w zaobserwowanej przez Ciebie grupie wygladaczy ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciąg dalszy....

Jak sie nazywa łoś morski?
> Łośmiornica.
>
>
> A łoś wodny śródlądowy?
> Łosioś.
>
>
> Jak sie nazywa srodkowa czesc losia?
> Łośrodek
>
>
> 8 Łosi
> Łosiem
>
>
> głupi Łoś
> Łosio
>
>
> Jasny Łoś
> Łoświecony
>
> zły Łoś
> zŁość
>
>
> Łoś Ryba (zjedzona)
> Łości
>
>
> Ulubiona zakąska łosi?
> Łośtrygi
>
>
> Łoś wiszący na ścianie?
> Łościenny.
>
>
> Samica Łosia?
> Łośka.
>
>
>
> Łoś wysmarowany klejem?
> Łoślepiający
>
>
>
> Łoś kochanki?
> Łośnieżony
>
>
> Łoś po sterydach?
> Łosiłek
>
> i na deser moj ulubiony:
> Gdzie zamieszkują łosie?
>
> Na łosiedlach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z cyklu znalezione w sieci

"Hani jest dobrze!"


Występują
Święty Piotr: klucznik niebieski
Hania: nieboszczka po migrenie
Artysta: pyskaty mieszkaniec niebios



Hania: Dzień dobry. Można do nieba?

Święty Piotr: A panienka co? Taka młoda tutaj?

Hania: Cegła mi spadła na głowę i tej migreny nie przeżyłam.

Święty Piotr: No to prosimy. Kawy, herbaty?

Hania: Tabletkę z krzyżykiem jeśli można.

Święty Piotr (wysyła anioła po tabletkę)

Hania (rozgląda się po niebie): Ładnie tu u was.

Święty Piotr (skromnie): Iii tam...

Hania: Naprawdę ładnie.

Święty Piotr (skromnie): Jak to w niebie! Kwiatki, ptaszki, sarenki.
..

Artysta (pojawia się z własnym zdaniem): KICZ! OKROPNY KICZ!
Przepraszam, uniosłem się. (odchodzi godnie, acz w****iony)

Święty Piotr (lekceważąco): To plastyk. Oni trochę narzekają.

Hania: A to nie plastycy wymyślili te ładności?

Święty Piotr (z dumą): O, to zasługa wszystkich świętych.
Architektura : święty Franciszek, aranżacja wnętrz : święty Tomasz,
kostiumy : święty Kazimierz, reżyseria : bardzo święty Józef. My
sami to wszystko.

Hania: A artyści?

Święty Piotr: Garnki lepią.

Artysta (nie dość uprzejmy): POTĄD! POTĄD! Jaki jest kierunkowy do
piekła?!

Święty Piotr: Do kogo chcesz dzwonić?

Artysta: Do wszystkich diabłów! Prosić o azyl!

Hania: Dlaczego? Tu jest tak pięknie: gdzie spojrzysz kwiatki,
wschód słońca, mewy, sarenki, niedźwiadki...

Artysta: A wieczorem przychodzi jeleń i mówi POSUŃCIE SIĘ! Potąd
tego mam. Potąd tego mam. Potąd, potąd, potąd tego mam. Tego mam,
tego mam, tego mam. Potąd tego mam. Potąd, potąd, potąd. No.
Psiakrew. Cholera. (znów wychodzi)

Hania: Straszny nerwus z tego plastyka. I przeklina!

Święty Piotr: To nic. Poczekaj, aż zaczną śpiewać nasze chóry,
usłyszysz jak klną muzycy! Ho!

KONIEC

Autor Władysław Sikora i samo życie (pozagrobowe)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z drugiej strony patrząc...

kobiety niekoniecznie muszą się czuć w tej sytuacji tak bardzo poszkodowane. Sama chciałabym sie starzeć cztery razy wolniej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z cyklu: czy wiecie, że...?

Zakładając, ze Polska liczy sobie około czterdziestu milionów mieszkańców i że w np. środy nie rodzi się dziesięć razy więcej dzieci niż w pozostałe dni, mamy w całym kraju ok. 27000 zmuszonych obchodzić urodziny raz na 4 lata nieszczęśników urodzonych 29 lutego.
W tym roku ich przybędzie >:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Acha!

w takim razie celuję teraz w oknowyglądaczy ;)
tylko że to prawie same stare babcie są! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

Lokalna, ale troche domeczkow zagarnela pod siebie ;-)
A ja wygladam zazwyczaj przez okno, a poza tym chyba normalnie, zalezy, kto ma jakie wytyczne oceny ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lokalna

powiadasz?
Hmmmm, a jak wyglądsz...? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku, Agentko

Nie tylko ja i Stworek mamy to jedno IP, pewna siec lokalna z wrzeszcza wychodzi 'na swiat' na jednym, wlasnie tym IP ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pub

jeśli lubisz techno to celtic.Muzyki irlandzkiej nie grają bo gości usypia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sylwester?!!

piątego stycznia??
głos zza grobu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Student

Sylwester zyczy Szczesliwego Nowego Roku
ps. jaki jest najlepszy PUB w trojmiescie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stworku

wiem kim jest M., tylko nie wiem jakim cudem ma takie samo ip jak Ty?!

cóz to za rozgrywki na sali sądowej...hę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

M.

dzięki za pozdrowienia, jakby coś złego działo się ze wspomnianym zegarkiem zgłoś się do mnie.

p.s jakim cudem masz takie samo ip jak Stworek?mieszkacie w pobliżu, czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wer

Dziękując za życzenia Świąteczne, życzę Tobie w Nowym 2004 Roku szczęścia w szczęściu, spełnienia wymarzonych marzeń wraz z przysłowiową gwiazdką z nieba.

ps. Maile? Nie wiem dlaczego :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tssssssss... (i ponura muzyka organowa)

W ciemnej jamie głowa traciła swe kształty, rozpływając się powoli w ciemnopurpurową kałużę. Po chwili wahania kałuża ruszyła w górę pokrytej zakrzepłą krwią rynny. Zostawiała za sobą całkiem suchy ślad.
Gdy przelewała się przez krawędź rynny, na sali ucichły wszelkie rozmowy. Kałuża sunęła z wolna, mijając zastygłą w grozie publiczność oraz Sędziego, zbliżyła się do leżącego nieruchomo korpusu i połączyła się z nim....
Stworek poruszył się i podpierając pazurzastą łapą, wstał. W ponurym półmroku sali sądowej zaświeciły się czerwone oczy, zabłysły białe kły i rozległ się diaboliczny śmiech. Niebo za oknami przybrało barwę krwistej czerwieni. Huknął grom. Zgromadzeni na sali, ogarnięci paraliżującą, lodowatą zgrozą ludzie nie zdążyli wykonać jednego oddechu, kiedy czarny, futrzasty kształt dopadł krzesła Sędziego i wbił kły w jego szyję. Po posadzce potoczył się młoteczek z kasztanowego drewna... odbił się od ściany i pękł na pół.
Po dłuższej chwili suchy zezwłok Sędziego stoczył się pod nogi krzesła, z dźwiękiem jaki wydaje puste naczynie. Ciemnosć zgęstniała. Za oknem błyskawica podpaliła topolę, jedną z rzędu rosnących wzdłuż prowadzącej do Sądu alei. Gdzieś w tle wybrzmiewały dźwięki klawesynu. Niosły się zimnymi korytarzami, odbijały od grubych kamiennych murów gmachu Sądu, rezonowały w klatkach schodowych, owiewały serca chłodem. Na sali nieruchome, ścięte lodem oczy zgromadzonych ludzi, nieruchome ścięte lodem twarze w ciepłym blasku bijącego zza okna, rozprzestrzeniającego się pożaru. Stworek stał na Sędziowskim stole i ocierając usta rozglądał się wokół....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pomóż bajce

kto nie wejdzie, ten ... świnia.

http://pomoz-bajce.0-700.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm...

A któż to przywłaszcył sobie mój ipik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agentka

Pozdrowienia od rozpoznanego dawnego hajdparkowicza (zegarek sie podobal i nadal dziala ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BOOKCROSSING! BOOKCROSSING! BOOKCROSSING!

Słyszeliście już o tym? Ze szczegółami można zapoznać się na odpowiedniej stronie www:

http://bookcrossing.pl/

Szczerze zachęcam do odwiedzin, zapoznania sie z zasadami BC i wzięcia udziału w tej wspaniałej zabawie. Jedna z gdańskich półek wymiany - czy też raczej UWALNIANIA książek - znajduje się w teatrze "Wybrzeżak" (w budynku tzw. Domu Harcerza).
Przeczytajcie info ze stronki, której adres juz macie :-), zaglądajcie na półeczkę i zostawiajcie tam swoje kisążki. No i do tego teatru też zagladajcie, bo warto!

Każdy ma książki, których już nie będzie czytać, z których wyrasta się po jakimś czasie. Mogą przydać się komuś. Sprzedać nie jest tak prosto, jak się wydaje, wyrzucić szkoda, biblioteki też nie zawsze chętnie chcą je wziąć.
Pozostaje więc BOOKCROSSING!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry