Widok

Budowa pod klucz

Szukam sprawdzonej, polecanej firmy budowlanej...
Chcemy niedługo rozpocząć budowę i chciałbym posłuchać kogoś z doświadczeniem w budowie domu przez firme budowlana. Dziękuję z góry...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Małaszyckiego z Kębłowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bierz nikogo z Kaszub bo bedziesz mial wiele poprawek i niedociągnięć moze sa tani ale stoja w czasach prl i to wczesnego popatrz na domy z elementów steropianowych na zachodzie to norma i wprowadzasz sie o wiele mc szybciej a dom postawisz wraz z zona niestety ta technologia tu nie znana ale w mazowieckim popularna i jak policzysz masz o wiele taniej i duzo sam zrobisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niech skontaktuje się Pan z ItoDesign, powinni pomóc we wszystkich kwestiach związanych z budową domu pod klucz. Mają dobre opinie wśród moich znajomych, dlatego ja też chcę zlecić im prace nad moim mieszkaniem. Tu można zobaczyc realizacje i zdecydowac, czy to coś dla Pana: http://itodesign.pl/portfolio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie należy generalizować, miałem budowlańców z miejscowości na Kaszubach i jestem z ich pracy bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yamotaul co ty masz z tymi Kaszubami?Wszędzie gdzie piszesz to na nich plujesz. Odpuść i jak ci nie pasują to idź tam gdzie ich nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadawanie takich pytań w internecie jest idiotyzmem, bo nigdy nie odsiejesz prawdziwych opinii od wpisów reklamowych.
Popytaj ludzi na żywo, zobacz, gdzie się budują i tam pytaj.
Będziesz miała pewność, że rozmawiasz z ludźmi, nie właścicielami firm budowlanych, którzy zobaczyli okazje do zareklamowania swoich usług.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej popytać znajomych, którzy zbudowali dom. Dobre ekipy nie reklamują się ludzie dzwonią i czekają w kolejce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Różaniec o pokój na świecie (4 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

Sezon (12 odpowiedzi)

Z racji rozpoczynających się ciepłych dni. Chciałam przypomnieć quadowcom i krosowcom, że drogi...

do góry