Widok

Bułgaria -jaki hotel w podróz z dzieckiem?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś był w hotelu wygodnym dla dziecka?
Możecie cos polecić?
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam, bo temat mnie rowniez interesuje :)
Wakacje z maluchem w Bułgarii :)

A moze jakies biuro podrozy, z ktorego forumki korzstały przy okazji :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj brat jest w tej chwili z żona i 9latkiem w Park Hotel Golden Beach/złote piaski. poleca ale sporo schodów do morza.tak więc z wózkiem to spore utrudnienie ale z ich 9 latkiem spoko :)
http://www.eccoholiday.com/oferta/1884
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrzę na ceny w Alfa Star-całkiem znośne.
Ale te terminy- z początkiem wakacji całkowicie zakiszone, brak miejsc ciągle.

Może przeczekać na Last Minute.

Może ktoś jeszcze???
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
diva gda, no, tak, ale mnie bardziej interesi wylot z Gda a nie z Poznania.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj brat tez chcial czekac ale bułgaria jest dosc okupywana przez Polakow i z lastem w dobrym hotelu moze byc słabo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam hotel Julia(3.5 gwiazdki) w Swięty Wlazie. Piękna i spokojna okolica, 15 min spacerem do Słonecznego Brzegu.
Lot z Itaki.
W tym roku niestety brak wylotów z Gdańska.
Tu stronka z hotelem, mają tez swoją gdzies w necie.
W Bułgarii zawsze piękna pogoda, czyste morze z cieplutką wodą.
No i taniej niz Grecji.
http://www.oceniacz.pl/hotel/3477/julia/opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale oni z Gda lecieli. LOT lata do Warny co piątek, ten link to tak przykładowo wrzuciłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My planujemy we wrzesniu i tez sie zastanawiam czy juz cos rezerwowac czy raczej czekac na ostatnia chwile i na lasta :) sama nie wiem....

No i wylot koniecznie z Gd :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do września niestety nie mogę czekać, ze względu na rosnący brzusio:)haha...

Raczej cos teraz, na dniach, lub max do końca czerwca.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylismy w Zlotych Piaskach, gdy moj synek mial prawie 2 latka, a corki siostry 3 i 7 lat. Wylot z Gdanska, Orbis, hotel Atlas. Hotel do dzieci przystosowany, ale do morza schodami trzeba zejsc. Mozna naokolo bez schodow ;) ). Mini Klub i Mini Disco. Mini Klub bardziej dla Niemcow, Mini Disco bez laski dla wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Link: http://www.wakacje.pl/hotele/bulgaria/hotel-atlas-735.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odradzam jechać we wrześniu do Bułgarii moim znajomi byli i przez kilka dni padał deszcz i była brzydka pogoda:/ W dobrych biurach podróży powiedzą Wam że we wrzesniu jest juz tam brzydka pogoda, koleżanka była 2 lata temu w Sierpniu i nawet tubylcy mówili że we wrzesniu pogoda się już zmienia.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam w lipcu, pogoda byla ladna, bez upalow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z doswiadczenia 9ale jeszcze nei dzieciowego) polecamy Royal Sun


image




obecnie się zastanawiamy czy właśnie jeszcze raz tam nie pojechac w tym roku, tym razem juz z młodym


kompleks otwarty w 2008 roku, 3 baseny (w tym brodzik dla maluchów), lekko na uboczu ale jednoczesnie 2 minuty od plazy
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko wylot nie z gdańska
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam ze we wrzesniu jest juz tak niezbyt :/
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Berlin w Świętłym Własie. Rewelacja, nowy, czysty nad samym morzem. Czysta plaża. Bardzo dobre śniadania w hotelu (szwedzki stół).
Blisko Słonecznego Brzegu.

Rodzice byli w zeszłym roku z Alfa Star.

Tylko proponujemy leki dla malucha: od grypy żołądkowej, biegunki i gorączki :( Wszystkie dzieciaki chorują niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do pogody - to najlepiej lipiec, sierpień. Moja koleżanka była we wrześniu i było chłodno, czasem deszczowo.

Rodzice byli od 12 sierpnia, dwa tygodnie i padało jeden dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki.
Już mamy coś na oku.Jutro uderzam do biura :)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze to lipa z tym wrzesniem, a niestety na urlop wczesniej raczej nie mamy szans.... Chyba bedziemy musieli zmienic kierunek wyjazdu :/
Nie ma wyjscia, slonce jak juz wyjedziemy - musi byc!! :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadne z trojki dzieci, z ktorymi bylismy nie mialo najmniejszych klopotow zoladkowych... To chyba jednak zalezy od tego gdzie sie je...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mój kolega bardzo wymiotował aż lekarz do niego przyjechał i zapłacił za wizytę 50 euro co prawda oddali mi jak wrócił do PL ale najpierw trzeba wyłożyć:/ bzdura
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, to niezbyt fajnie, a z jakiego biura jechal? Bedzie ostrzezenie...
W Bulgarii wszyscy bylismy zdrowi, ale w Turcji, synek mial troche chore gardlo. Bylismy z Triada. Zadzwonilismy do lekarza (numer podawal rezydent), przyjechal samochod zawiezli meza i synka do lekarza, ten zbadal i dal wszystkie leki, po czym samochod odwiozl ich na miejsce do hotelu. Nie zaplacilismy ani grosza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jaka cena wychodzi od osoby??
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zalezy od biura, hotelu, miejscowosci, czasu trwania i rodzaju wyzywienia ;) . Nam wyszlo 2 lata temu ok. 9 tys. za 2 tygodnie, synek nie placil jeszcze za samolot i nie jestem pewna ale za pokoj tez chyba nie. Mielismy sniadania i obiadokolacje, wiec na obiady chodzilismy to lepszych knajpek, oglnie nie oszczedzalismy na miejscu. Tyle wyszlo za cale wakacje, po podliczeniu wszystkich bulgarskich wydatkow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wróciłam z Bułgarii. 2 tygodnie w Słonecznym Brzegu, temp. średnio 25 stopni, woda 27. Raz padało w nocy.
Hotel 4*, wyżywienie All Inclusive -przytyłam 2 kg:).
2 osoby dorosłe+2 letnie dziecko za wycieczkę niecałe 6tys, plus na miejscu wydatki ok.300zl.

Gorąco polecam Bułgarię:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Akurat w Bułgarii jeszcze nie byłam z moim młodym, natomiast ogólnie trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy: dostępność plaży, głębokość wody przy brzegu (im dłużej jest płytko tym lepiej). No i sam hotel: udogodnienia dla maluchów takie jak: baseny, place zabaw no i animacje i zabawy dla najmłodszych organizowane przez hotel lub biuro podróży. Tu można sobie przeczytać więcej:
http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,114158,19885351,wakacje-z-dziecmi-czym-sie-kierowac-przegladajac-oferty-biur.html
A, no i ważna rzecz, na której ja się kiedyś przejechałam i od tego czasu jestem wyczulona: ważne żeby to nie było miejsce dla imprezowiczów. Można zapytać w biurze, tam udzielą informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu masz listę - http://blog.wowtravel.pl/bulgaria-jaki-hotel-dla-dzieci/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś był w hotelu Orchidea z biurem Rainbow? Interesuje mnie ten kurort ze względu na prowadzone tam animacje dla dzieci w ramach figloklubów. Jak wyglądają animacje i jak wygląda infrastruktura dla dzieci w wieku przedszkolnym? Z góry dzięki za odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam w tym hotelu w zeszłym roku, ale nie mam dzieci. Natomiast wiem że takie zajęcia się tam odbywały i z tego co widziałam to wyglądało to dość fajnie i przyjemnie. Tak więc nie powiem ci wiele, wiem że dzieci bawiły się w coś, tańczyły, biegały i miały uśmiechnięte buźki, a to najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie jeszcze hotele z ofertą polskich animacji w ramach figloklubów z Rainbow, oprócz tej Bułgarii - a więc winnych krajach - wy byście polecili?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adria Beach w Chorwacji. Fajny hotel i rewelacyjne animacje. Bardzo fajni animatorzy, rewelacyjni ludzie i bardzo zaangażowani. Polecam z całego serduszka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam, co prawda bez dziecka jeszcze wtedy, ale dziecko było w drodze, ale przyglądałam się jak to wygląda, żywo zainteresowana jak to w stanie błogosławionym :) No i wyglądało super, aż żałowałam, że nie mam jeszcze dziecka ;) W tym roku nasz maluch kończy 3 lata i wybieramy się tam i mamy zamiar chodzić z nim na zajęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otrant w Ulcinj. Genialny hotel, genialnie położony, polecam. Plaża w Ulcinj nie ma sobie równych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie byłam ale interesowałam się i w Grecji jest całkiem spora infrastruktura hotelowa w ofercie razem z animacjami dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak i polecam, zwłaszcza jeśli masz dzieciaczka. Animacje z Rainbow dla dzieci rewelacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam, w tym roku z resztą. Bardzo mi się podobało, polecam ten ośrodek, Dzieci jeszcze bardziej zadowolone od nas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Orchidea w bułgarskiej Albenie. Hotel jest bardzo rodzinny, ogólnie okolica rodzinna, dużo udogodnień dla najmłodszych. Do tego polecam jechać z Rainbow bo prowadzą tam swoje własne animacje dla dzieci pod nazwą "figlokluby" i bardzo fajnie to im wychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciekawe,hotel ma bardzo nieciekawe opinie w necie od klientów ,którzy tam byli,nawet na zdjęciach za dobrze nie wygląda .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Tiara Beach w Słonecznym Brzegu :) duże pokoje, obsługa przychylna dzieciom, pyszne jedzenie, foteliki do karmienia, plac zabaw, zjeżdżalnie. Wszystko co potrzeba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są ludzie, którzy płacą niewiele więcej niż za pokoje u Grażyny nad bałtykiem i oczekują wanny stojącejna podeście i egzotycznych kwiatów. Luksus ma swoją cenę. A w Orchidei są bardzo dobre warunki jak na tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czyli warunki kiepskie takie jak opinie w necie ?Ja tam wolę więcej zapłacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytałem opinie i moim zdaniem oceny są znacznie zaniżone. Gdy ja tam byłem z rodziną, hotel był bardzo czysty, pokój na błysk, sprzątający dbali o porządek na bieżąco, świeże ręczniki itd. Basen czysty, infrastruktura, wyżywienie, personel, wszystko okej. Bywałem w lepiej ocenianych hotelach, gdzie warunki według mnie były bez porównania gorsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też byłam w tym hotelu w tym roku. Nam się bardzo podobało. Warunki i jedzenie okej. No i animacje, stanowiące wartość dodaną nie do przecenienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A działają animacje jeszcze we wrześniu? Bo jak tak to ja bym się tam chętnie wybrała z moją małą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba do końca września, albo do końca września są wyjazdy (z przedłużeniem na początek października). Dowiaduj się na stronie albo bezpośrednio w biurze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie rainbow jest informacja ze pierwszy wyjazd do hotelu orchidea w bulgarii jest 18 maja. Zastanawiam sie czy juz beda wtedy dostepne animacje dla dzieci. Mooje ma 4 lata wiec nic nie stoi na przeszkodzie zeby wtedy pojechac, nam tez bardziej to odpowiada wiosna niz srodek lata. Czy ktos wyjezdzal do tego hotelu tak wczesnie i czy dzialaly wtedy animacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i po wakacjach, nie udało nam się niestety, a również bardzo chcieliśmy do tej Orchidei zawitać, zwłaszcza że siostra bardzo polecała. No cóż, miejmy nadzieję, że uda się za rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Sol Luna BAY. Niestety do najtańszych nie należy. Poniżej film który nagrałem w czerwcu 2017 o 7 rano. Generalnie dla rodzin z małym dzieckiem jest bardzo dobry

https://youtu.be/mzPk0W0MX10
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jeśli wybieracie się z dzieckiem w dalszą podróż, to na jaki środek transportu się decydujecie? Mam tutaj na myśli właśnie podróż do Bułgarii. Moje dzieci średnio znoszą podróż różnymi środkami transportu (przede wszystkim autem) i w sumie nie wiem, na co się zdecydować. Najlepiej byłoby chyba wybrać pociąg i nawet już zerknęłam na ceny biletów na stronce firmy EuroPodróże (sprzedają bilety wielu europejskich przewoźników). Podróżował ktoś może pociągiem na większych dystansach i mógłby napisać o swoich doświadczeniach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej będzie jak napiszesz do biura podróży, które organizuje wyjazdy do Bułgarii, takiego jak na przykład https://bissole.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

do góry