Widok

Butelka szampana na ile osób?????

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W Palacu Opatów trzeba ustalić ile ma byc szampanów. Jak liczymy? Butelka na ile osób? Na 4????
To pewnie zależy od kieliszka, a nie wiem jakie mają?
Pomocy:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedna butelka na ok. 7 osób, to będzie tylko mały kieliszeczek i nic więcej, 4 osoby na jeden szampan? a co oni będa z nim robic, za mało, 7 - 10 osób, tak się liczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nam w hotelu powiedzieli ze butelka 0,7 na 8 gora 10 os:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja z kolei słyszałam, że 1 na 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, 0.7 litra na średni 8 osób wystarczy w zupełnosci, wypróbowane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A to paskudniki!!!
Mi udzielili w Pałacu informacji iż jeden szmpan na 6 osób + 2-3 w zapasie!!! A tu się okazuje iż z jednej butelki wychodzi 8-10!! Ale zdzierusy w tym pałacu!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
to też zalezy od kieliszków, wiadomo, że zawsze lepiej wziac więcej, a nuż się gdzieś więcej naleje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry