Widok

Butik Citychic

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie odpowiadają na telefony, obiecują wysyłkę towaru i nie ma. Oszukańcy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupuję od nich i nie narzekam, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie podobaly mi się tam buty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zamawiałam i polecam. Towar dobrej jakości, jestem zadowlona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

mam od nich sporo rzeczy. jak na tak niską cenę jakość jest super więc polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam, zamawiasz towar i możesz sobie czekać. Dobrze, że zamówiłam za pobraniem bo kasy pewnie bym nie odzyskała..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najgorsze co może być to zdecydować się na zakup w tym sklepie. Miesiąc czeka się na paczkę, pod warunkiem, że się cały czas człowiek o nią upomina. Żenada.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem ze zwrotem pieniędzy Masakra jakaś
Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, pomyłki w wysyłkach , niestety straciłam pieniądze nikt nie zwraca niczego , nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również miałam taką sytuację, nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówienie złożone 17 kwietnia i tego samego dnia opłacono zamówienie i do tej pory cisza a w regulaminie wyraźnie pisze ze wysyłka w ciągu 10 dni roboczych. Nie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamówiłam 22 kwietnia i też jeszcze nic nie dostałam masakra. Na maile też nie dostałam odpowiedzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam poniższe opinie. Sprzedają towar, którego nie mają na stanie. Kontakt ze sklepem - zerowy. Wysłali pobrudzony komplet, który zwróciłam. Obiecali zwrócić za przesyłkę i nigdy tego nie zrobili. Naglasniajcie sprawe gdzie tylko się da. Uczciwej konkurencji, sprzedającej podobne badziewia z Chin (kłamia, że czekają na materiały, stąd takie opiznoeniana :) na rynku nie brakuje. Tania firma, zerująca na uczciwych ludziach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam i nie wygląda to jak towar z Chin. Czekałam 3 dni. Jestem zadowolona .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem zadowolona z zakupu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zamawiam często i może raz czekałam dłużej niż 3 dni- towar taki jak na zdjęciach-nie z Chin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupuję systematyczni, zdarza się czekać tydzień, ale za taką cenę nic innego nie oczekuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupowałam od nich dresik, bardzo fajny i wygodny . Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupowalam kilka razy. Bardzo mi sie podobaja ciuchy, bo nigdzie indziej nie ma takich, oni sami je szyją a nie ciagna z chin. Paczki dochodza w kilka dni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupowałam, szystko było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam. Zamówiłam i zapłaciłam za ubrania ponad miesiąc temu i do dziś nic nie otrzymałam. Żadnego kontaktu o zwrocie pieniędzy już nie wspomnę. Oszuści i wyłudzacze nic wiecej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też zamawiałam od nich ubrania i nie miałam takiego problemu. Ja polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupowałam w tym sklepie, mogę go polecić innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam. Zamawiałam kilka razy i za każdym razem czekałam na paczkę ponad 3 tygodnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam, też robię zakupy w TM butiku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam , noszę rozmiar xs, więc asortyment jak dla mnie. Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kupuję bieliznę online właśnie kupiłam sobie halki satynowe
http://www.sukienkownia.pl/2022/05/24/piekna-bielizna-satynowa-czy-lubicie-w-niej-spac/
bardzo dobrze się w niej śpi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupowałam i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja kupowałam, wszystko było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Brak towaru przez miesiąc, a po rezygnacji z zamówienia brak zwrotu pieniędzy! Ignorowanie klienta pomimo masy telefonów i maili.
Kasują na facebooku na bieżąco negatywne (prawdziwe) komenatrze, w tym mój.
Nie polecam, handlują towarem którego nie mają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tragedia! Zero kontaktu ze strony sklepu, na odpowiedź na maila czeka się po 3,4 dni, pieniądze do tej pory do mnie nie wróciły. Idę z tym na policję bo to jest kpina
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kupuje w tym butiku i nigdy nie miałam takiej sytuacji. zero kontaktu, czy odpowiedz po 3 dniach ? to nie trzyma się kupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja kupuję i jestem zadowolona, ceny są bardzo niskue
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem po odebraniu paczki z paczkomatu wszystko sprawnie wysyłka na drugi dzień wszystko zgodne zamówieniem sukienka piękna i materiał również także Jestem na TAK i napewno to nie ostatnie moje zakupy polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja jestemnich klientka i nigdy nie miałam żadnego problemu. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kupuje od nich I jestem bardzo zadowolona, z pełnym sercem mogę polecić ten sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pod żadnym względem nie polecam tej firmy !!!!
1. Bardzo słaby kontakt - długi czas oczekiwania na rzeczy - na pewno w okolicach 2 tyg i więcej, a w systemie oznaczają wysyłkę następnego dnia.
2. Pomylone zamówienie - wzięłam więcej rzeczy, które wydały mi się ciekawe, ale kilka z nich przyszło innych niż zamawiałam.
3. Pomimo dobrej prezentacji na zdjęciu w praktyce wypadły słabo. Zwróciłam większość rzeczy, pozostawiłam dwie i uwaga:
4. Rzeczy pozostawiłam za kwotę około 180-190 zł. Zamówienie było na ponad 1000 zł. Jeśli jest okazja to, aby nie mrozić środków dokonuję płatności systemem PayPo. Firma po ponad 3 tygodniach od dostarczenia przesyłki odnotowała zwrot z zapłatą po mojej stronie na kwotę około 575 zł !!! Nadmienię, że części rzeczy nie przymierzałam, a pozostałe były przymierzane z należytą starannością. Żadnej rzeczy nie uszkodziłam ani nie pobrudziłam w żaden sposób.
5. Sam fakt 3 tygodni rozpatrzenia zwrotu od momentu dostarczenia paczki do firmy jest żenująco długi i trzeba było się kilkukrotnie mailowo upominać o to, aby ten zwrot rozliczyli.
Firma nie jest godna zaufania... !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym nie, ale lubię ten - https://ubierzsie.com/ jest bardzo fajny i też online, dużo dobrych marek... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

do góry