Widok

Buty ZEBRA

Witajcie,
Mam pytanie do Was dziewczyny, może która natchnęła się na takie buty, przechodzą tyle sklepów nie spotkałam butów w ZEBRĘ, interesują mnie czółenka, nie baleriny ani japonki czy kalosze.
Jeśli widziałyście gdzieś to proszę napiszcie gdzie można dostać buty w taki wzór w Trójmieście ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja widziałam,bardzo ładne.na hali w Gdańsku.Cena około 320zł.
Na pierwszym piętrze,na przeciwko schodów.Tam babeczka ma też odjazdowe ciuchy i dużo zebry.
Sa jeszcze na mararni,w tym dużym sklepie obuwniczym,nie pamiętam jego nazwy;)
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten duży sklep to HUMANIC bodajże. Tam te buty są strasznie drogie. Ja też radziłabym spojrzeć na markę QUAZI. Ostatnio widziałam, że Anja Rubik lansuje ich buty właśnie w zebrę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję dziewczyny.
Widziałam w Quazi ale ja potrzebuję czółenek pełnych ewentualnie z odkrytymi palcami, a z kolekcji Anji Rubik są klapki i sandały na szpilce ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jest potwierdzam, Anja Rubik zaprojektowala taka zebrowa kolekcje dla Quazi, w Batorku w Gdyni pelno ich am jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mi się zdaje, czy was natchnął rysunek w Metrze?:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki rysunek w Metrze? :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

dobry adwokat od prawa rodzinnego (12 odpowiedzi)

nie chodzi o rozwód, a raczej dobro dzieci w rodzinie...sprawa bardzo pilna...i bardzo skomplikowana

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

do góry