Widok

CKU Gdańsk - szkoła policealna - technik rachunkowości

Nauka Temat dostępny też na forum:
chciałam się zapisać do dwuletniej szkoły policealnej - technik rachunkowości.

Może ktoś skończył ten kierunek w CkU w Gdańsku.
Jak są prowadzone zajęcia . Czy są fajni wykładowcy , czy dobrze wszystko tłumaczą itp. Będę wdzięczna za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idz na studia.. sam technik nic Ci nie da.. teraz niestety patrza mocno na wykształcenie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj dowiedzieć się od osób, które pracują w tym zawodzie, jakie mają wykształcenie i co polecają. Ale wyższe wykształcenie to jednak wyższe wykształcenie i wygląda lepiej wygląda w CV niż szkoła policealna. Do tego zawsze studia pierwszego stopnia dają więcej możliwości w dalszym rozwoju, a nie wiesz, co będziesz robić za kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odpowiedź, ale ja mam wykształcenie wyższe .
Mi jest do pracy potrzebna dodatkowo podstawowa księgowość . A studia podyplomowe są drogie ,poza tym raczej nie polecane przez tych co na nie chodzili .

Mam małe dziecko nie chcę zmarnować w CKU 2 lat ,jeśli tam poziom nauczania jest marny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz sobie na stronie efs-może będzie jakieś dofinansowanie. Może kurs samodzielnego ksiegowego? ja taki zrobiłam i dało to radę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam cosinsua, bardzo dobra szkoła, rachunkowość na wysokim poziomie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

czy warto brać szybkie pożyczki? (159 odpowiedzi)

Chciałabym zapytać co sądzicie o szybkich pożyczkach... Potrzebowałabym trochę pieniędzy, ale...

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

do góry