Widok
Hej Kobietki... Lenka piękna betka !!!nie ma co sie denerwowac wszystko jest oki :))
a ja juz po wizycie (dzis 6 tydz i 5 dzien) :) moje malenstwo ma prawie 7mm termin porodu przesunał mi sie z 28 stycz na 25 :) serduszko ślicznie biło, gin powiedział ze super !!! ale sie ciesze i na kolejna wizyte chcial mnie umowic dopiero za miesiac wtedy juz bedziemy wykonywac bardzo szczegółowe usg, które wszystko dokładnie pokaze ale ja bym nie wytrzymala tak długo- dlatego poprosiłam o wizyte za 2 tyg :))
Poza tym raz dziennie duphaston, w razie bólu brzucha nospa.
Wyniki mam super morfologia ekstra tylko w moczy jakies widoczne nabłonki i musze zakwaszac mocz wit c zeby jakiegos zapalenia pecherza nie złapac. I z tyg na tydzien 1 cm w brzuszku przybywa :)
Mówie Wam Kochane widoku bijącego serduszka nic nie przebije !!! jestem szczesliwa !!!
Buziaki :***
a ja juz po wizycie (dzis 6 tydz i 5 dzien) :) moje malenstwo ma prawie 7mm termin porodu przesunał mi sie z 28 stycz na 25 :) serduszko ślicznie biło, gin powiedział ze super !!! ale sie ciesze i na kolejna wizyte chcial mnie umowic dopiero za miesiac wtedy juz bedziemy wykonywac bardzo szczegółowe usg, które wszystko dokładnie pokaze ale ja bym nie wytrzymala tak długo- dlatego poprosiłam o wizyte za 2 tyg :))
Poza tym raz dziennie duphaston, w razie bólu brzucha nospa.
Wyniki mam super morfologia ekstra tylko w moczy jakies widoczne nabłonki i musze zakwaszac mocz wit c zeby jakiegos zapalenia pecherza nie złapac. I z tyg na tydzien 1 cm w brzuszku przybywa :)
Mówie Wam Kochane widoku bijącego serduszka nic nie przebije !!! jestem szczesliwa !!!
Buziaki :***
Ana, moje samopoczucie na razie ok. Na razie żadne mdłosci mi nie dokuczają, za to... bóle żołądka i hemoroidy juz oweszem :((
Na wizytę idę dopiero w czwartek na 13tą, bo teraz czekam na wynik bety, choc w srode juz powinien byc - strasznie długo musze czekac:/
Ale juz mam całą listę pytań do gin :)
Mi na mdłosci i wymioty nic za bardzo nie pomagało, mooooże troche swieze powietrze ( wtedy była zima), ale podobno imbir ma dobre działanie i migdały.
Na wizytę idę dopiero w czwartek na 13tą, bo teraz czekam na wynik bety, choc w srode juz powinien byc - strasznie długo musze czekac:/
Ale juz mam całą listę pytań do gin :)
Mi na mdłosci i wymioty nic za bardzo nie pomagało, mooooże troche swieze powietrze ( wtedy była zima), ale podobno imbir ma dobre działanie i migdały.
hej Dziewczynki :)
głwa do góry Koraliczek! bedzie dobrze, jak nie maj to czerwiec :)
jesli chodzi o branie luteiny to ja zawsze bralam 2 tabl dziennie podjezykowo przez 8 dni, dzien po odstawieniu dostawalam okres. Kiedys bralkam tez 10 dni po 2 tabl ale wtey zasze ok 8 dnia pojawialo sie plamienie, wiec u mnie 8 dni bylo lepszym rozwiazaniem :)
a ja jutro na wizyte, mam nadzieje ze wszystko oki, ogólnie czuje sie dobrze, tylko ranojest masakra bo mnie mdli strasznie, od razu po wstaniu z łóżka. Dzis do 12 mnie meczyło, dobrze ze chociaz nie wymiotuje bo w pracy bym nie wysiedziala ;)
pozdrawiam
buziaki;**
Lena a jak Twoje samopoczucie?
kiedy wizyta?
głwa do góry Koraliczek! bedzie dobrze, jak nie maj to czerwiec :)
jesli chodzi o branie luteiny to ja zawsze bralam 2 tabl dziennie podjezykowo przez 8 dni, dzien po odstawieniu dostawalam okres. Kiedys bralkam tez 10 dni po 2 tabl ale wtey zasze ok 8 dnia pojawialo sie plamienie, wiec u mnie 8 dni bylo lepszym rozwiazaniem :)
a ja jutro na wizyte, mam nadzieje ze wszystko oki, ogólnie czuje sie dobrze, tylko ranojest masakra bo mnie mdli strasznie, od razu po wstaniu z łóżka. Dzis do 12 mnie meczyło, dobrze ze chociaz nie wymiotuje bo w pracy bym nie wysiedziala ;)
pozdrawiam
buziaki;**
Lena a jak Twoje samopoczucie?
kiedy wizyta?
Koraliczku!!!
To dobry znak!! Mi kilka dni przed testem tez się sniły 2 kreseczki ! I sen sie sprawdził! :D
Wiec nie ma bata- Ty tez je juz niedługo zobaczysz! :DDD
p.s zresztą cos kojarze, że w pierwszej ciązy tez mi sie to najpierw przysniło... :)
A dzis powtórzyłam sikanca i była ciemniejsza kreseczka. Byłam tez na pobraniu krwi, ale wynik najwczesniej jutro po 16tej:/
pozdawiam
To dobry znak!! Mi kilka dni przed testem tez się sniły 2 kreseczki ! I sen sie sprawdził! :D
Wiec nie ma bata- Ty tez je juz niedługo zobaczysz! :DDD
p.s zresztą cos kojarze, że w pierwszej ciązy tez mi sie to najpierw przysniło... :)
A dzis powtórzyłam sikanca i była ciemniejsza kreseczka. Byłam tez na pobraniu krwi, ale wynik najwczesniej jutro po 16tej:/
pozdawiam