Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Serwis dramat. Jedno wielkie nieszczescie. Czas naprawy to zart ale nie...
~Pan Moris
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

bardzo niska jakość za wysoką cenę wątek zamknięty naprawa powypadkowa została przeprowadzona w taki sposób, że lakier pękł po...
~tadeusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Naprawa po stłuczce wątek zamknięty Wszystko poszło sprawnie. Pracownicy CLS bardzo profesjonalni - byliśmy w...
~BD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Żenada. wątek zamknięty Brak informacji, brak obsługi klienta. Doradca nie widzi potrzeby o...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 października 2016

Emka - opinia wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz !!!! Skorzystałem po szkodzie bo kupiliśmy auto w...
~Emka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 października 2016

za nic mają terminy ... wątek zamknięty Oddając samochód do naprawy (niewielkie pęknięcie na zderzaku) otrzymałam...
~mK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Uwaga na krótką 3 miesięczną gwarancję na wykonaną naprawę wątek zamknięty Przed upływem 6-mcy od naprawy (auto latem prawie nie używane) zgłosiłem im...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

naprawa wypadkowa wątek zamknięty Miałam przyjemność naprawiać auto w ramach oc sprawcy i .... życzę wszystkim...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Naprawa blacharska i lakierowanie. wątek zamknięty Pierwszym samochodem, który robiłem w CLS Walder był Hyundai XG. Samochód...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry