Widok

CO Z BUTAMI...

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam butki ktore na rajstopce mi klapia:(rozmiar jest napewno dobry.macie jakis sposob?mam shola takie wkladki pod stope do przyklejenia zeby ale chyba musze przykleic cos tez na piete,jak myslicie?macie tez taki problem,oczywiscie jesli byty nie sa zapinane na paseczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kipilam w alfie w nine west,ale w lutym i byly przecenione.a najlepsze ze to byl pierwszy dzien jak zaczelam planowac slub i zaczelam od butow:)ale idealnie pasuja do mojej sukni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile zapłaciłaś?
hrrr. pewnie nie były tanie?

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo napisz mi na gadu, żeby znowu nie było :)

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na poczatku zapewne nie ale ja kupilam naprawde tanio..199zl!mysle ze na takie butki to nie duzo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zachorowałam na twoje buty !!!!!!!!!!!!!
musze takie mieć
na rzęsach stanę a zdobędę takie albo podobne !!!!!!!!!!!!

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe,jedz do alfy moze sa????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam w alfie 2-3 dni temu i nie widzialam bucikow poli..niestety..ale fakt sa super

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nacia, dla ciebie

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry