Cafe Księgarnia Vademecum

Księgarnie

Gdynia, Świętojańska 5-7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Księgarnia z charakterem wątek zamknięty Wspaniała oferta książkowa, super obsługa
~Kamila Bagińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Pilnuj reszty wątek zamknięty Niestety obsługa jest tak miła i gadatliwa, że zapomina wydać resztę lub się...
~Karol Jachnik
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Promocja dla seniorów wątek zamknięty W Gdyni jest kilka miejsc oferujących zniżki dla seniorów, ale ksiegarnia...
~Seniorki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Polecam !! wątek zamknięty Wyjątkowy klimat księgarni, świetna fachowa obsługa, duży wybór książek :)...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Zachwycona wątek zamknięty Dziś przemierzyłam całe miasto w poszukiwaniu podręcznika do j. włoskiego....
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Polecam! wątek zamknięty Co prawda w księgarni Vademecum byłam już jakiś czas temu :) ale mogę śmiało...
~Osa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Najlepsza księgarnia! wątek zamknięty Miejsce, które każdemu ma do zaoferowania strawę dla ducha i ciała....
~MałaMi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 czerwca 2012

przereklamowani wątek zamknięty robią cyrk z księgarni, tak że w końcu nie można spokojnie przejrzeć ksiązki,...
~Kornelius
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Ksiegarnia godna polecania. wątek zamknięty Ksiegarnia godna polecania. Dużo ciekawych imprez w kameralnym formacie i...
~Jaro
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Godna polecenia wątek zamknięty Wszyscy znajomi polecali mi tą księgarnie i się nie zawiodłem. Wiele razy już...
~hasel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Potrzeby klienta są różne wątek zamknięty Kiedy wynaleziono pociągi, miały one przewozić towary i ludzi. Nie budowano...
~E.L.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 czerwca 2012

nowa stara księgarnia wątek zamknięty A mnie podoba sie to co sie stało z ta ksiegarnią. Atmosfera, która tworzą...
~Renata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

kawiarnia na medal! wątek zamknięty Bardzo przyjazna kawiarenka: miła atmosfera, pyszne ciasta, miła obsługa, a...
~klarysa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Brawo! wątek zamknięty Jeden z niewielu przedsiębiorców, który zdaje sobie sprawę, że biznes swój...
~E.L.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Bardzo polecam! wątek zamknięty W tej księgarni znalazłam wszystkie książki, których nie mogłam nigdzie...
~Erravi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

slautar - opinia wątek zamknięty Do niedawna myślałem, że tak wysokie standardy obsługi klienta można znaleźć...
~slautar
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry