Widok

Cafe Olimp

Wrzeszcz Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny , czy któraś z was była może ostatnio w knajpce na 16 piętrze budynku PKO SA Cafe Olimp we Wrzeszczu ??
Chciałabym zabrać tam mojego paszczaka na kolację z okazji tego dziecinnego dnia chłopaka :D
Jak jedzenie? O widok nie pytam, bo wiadomo, że ujmujący, szczególnie po zmierzchu :)
Czy z racji tego, że są tam również imprezy, można w spokoju zjeść kolację (czy jest osobna salka czy jak to wygląda??)?

Dzieki z góry o jakiekolwiek info :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również dołączam się do pytania..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo tez mnie to ciekawi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na piwo może bym kogos zabrala ale jedzeniem nie dalabym ukarać nikogo !!! bylam tam w piątek.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jedzenie nie jadlam, wiec nie wiem..
cafe olimp jest podzielone tak jakby na 3 czesci, jesli nie bedziesz siedziec w tej czesci co jest "impreza", to spokojnie bedziecie mogli zjesc, gdyz muzyka nie jest zbyt glosno puszczana z racji tego, ze lokatorzy Olimpu sie sie skarza
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też chciałam tam pójść ze względu na wysokość i widok :)
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli nie tam, to jaką restaurację polecacie na kolację?:D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku Głównym jest mnóstwo fajnych knajpek z pysznym jedzonkiem i klimatem. Nie na ulicy Długiej tylko na tych bocznych uliczkach i koło Policji. Niestety nie pamiętam nazw :/
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dawno temu chodziłam tak z rodzicami na lody i też sie zastanawiałam jak tam teraz wygląda. Można tam pójść np. na jakiś deser?
image
fotografia ślubna, chrzciny, ciąża,rodzinnie- http://www.betrisa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem Ci szczerze, ze nie wiem czy podaja tam desery, jak tam chodze to moje menu zaczyna sie i konczy na alkoholach ;)
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam restauracje Panorama pyszne jedzenie widok na Gdańsk również z 16 piętra jest elegancko kwiatki święczki na stolikach i mało ludzi byłem dwa razy i nikogo poza mną nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieści się w budynku zieleniak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzenie:
- zupa pomidorowa z kokosem wprost niesamowita
- surowka z ogorka z sezamem to jest wprost przepyszne
- poledwiczki z serem balsam dla mego podniebienia
- pierogi zawsze dobre na wszystkie smutki - pyszne ze szpinakiem
Deser lodowy na pieczonym bananie- mniam
a do tego rozowe winko!

We Wrzeszczu w chwili obecnej nie ma lepszej restauracji.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
..żarcie super git majonez...:) niestety obsluga FATALNA..zal.pl..panowie ktorzy niby obsluguja zachowuja sie tak jakby byli pod wplywem narkotykow albo jakis psychotropow..na zamowienie czeka sie dlugo na rachunek jeszcze dluzej....NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam restaurację KOS, na Piwnej. Rewelacyjne jedzenie, jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do jedzenia, natychmiast przeproszą i z uśmiechem na twarzy przyniosą nowe. Naprawdę jedzenia na talerzu bardzo dużo, nie do przejedzenia, i ceny naprawdę bardzo niskie. Większość dań nie przekracza 20 zł. Jestem tam częstym gościem ;)
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja byłam tam ostatnio na herbatce z sokiem malinowym (niestety nie ma tam za dużego wyboru kaw lub np czekolad), co się okazało dostałam sok z dziwnym osadem,którego pochodzenia nie znałam:(cały dzbanek był zabrudzony:(oczywiście po zwróceniu uwagi kelner wymienił, ale nie wydawał sie ani za bardzo zakłopotany ani zdziwiony, także ja tam już na pewno nie wrócę! poza tym widok, szczególnie wieczorem ładny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bylismy ostatnio z mezem - rosolek przepyszny, spaghetti rowniez ok (ale bralam porcje dla dzieci, nie mam teraz duzego apetytu wiec zadowalam sie takimi daniami), moj maz bral karkówke i byla przepyszna, za dlugo nie czekalismy, kelner bardzo miły, a co do deserów to maja w karcie ale nie próbowalismy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TRAGEDI...OBSŁUGA DO BANI...JEDZENIE DO BANI ...PO PRL-OWSKA POZOSTAŁOŚĆ .. A I OKROPNA MUZYKA.... ZA GŁOŚNA !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry