Cafe Stella

Kawiarnie i herbaciarnie Restauracje

Sopot, Tadeusza Kościuszki 3/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super stella! wątek zamknięty Zawsze świeże, dobre, odpowiednio przyprawione jedzenie. Jest sympatycznie i...
~Maliniak
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2015

jak w domu wątek zamknięty Mała , kameralny ,cichy i spokojny lokal. Skromne menu ,ale wszystko...
~jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

pusznie, bez zadęcia ale charakternie wątek zamknięty Od jakiegoś czasu jesteśmy stałymi bywalcami, ale miejsce odkryliśmy...
~beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2013

Gratulacje dla wybitnego kucharza! wątek zamknięty Chciałam pogratulować kucharzowi za przygotowanie dla nas takiej wspaniałej...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

irras - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, dobre świeże jedzenie, czuje się rodzinną atmosferę
~irras
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2012

Niebo w gębie! wątek zamknięty Zazwyczaj wpadam do Cafe Stella na szybkie obiady w pracy, bo mogę zjeść...
~Beatka S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

Sympatyczny lokal z miłą atmosferą wątek zamknięty Byłem już tam kilka razy. Najczęściej były to spotkania we dwoje. Kilka razy...
~Piotr Dudek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

Polecam! wątek zamknięty Bardzo przyjemna kawiarenka przy głównym deptaku. Fantastyczny wystrój!!!...
~Aszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

Miejsce z klimatem .. wątek zamknięty .. i pysznym jedzeniem! Byłam w "Cafe" niejednokrotnie i ani razu się nie...
~Majorie
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

pyszny łosoś! wątek zamknięty byłam tam dziś po raz pierwszy i łosoś był przepyszny,mało gdzie w...
~Anne
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lipca 2010

kawiarenka godna polecenia wątek zamknięty Miła sympatyczna obsługa,kameralna atmosfera ,bardzo dobra kuchnia zwłaszcza...
~Jarek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

CHCESZ SIE POCZUĆ JAK W DOMU? wątek zamknięty miejsce godne polecenia. kameralna atmosfera. w tle przyjemna muzyka: frank...
~AGNIESZKA PIECHOTA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 listopada 2008

Perełka !! wątek zamknięty Cafe Stella to zdecydowanie perełka na trójmiejskiej mapie smaków. Urocze,...
~jasiek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2008

Wspaniałości!!!! wątek zamknięty Jestem zauroczona tym miejscem od momentu gdy pierwszy raz przekroczylam jego...
~przyjaciolka:-)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

14

wątków

do góry