Cafe W

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kuba - opinia wątek zamknięty Kawa dobra, ale ciasta lepsze :)) Bardzo polecam kawiarnie
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Przepyszne ciasta !!!!! Nigdy nie jadłam takich pysznych wypieków !! Pierogi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

jacek - opinia wątek zamknięty Świetne espresso..najlepsza kawa w Gdańsku..
~jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 października 2020

Klientka - opinia wątek zamknięty Ta opinia mam nadzieję,że przyda się właścicielowi kawiarni. Rzeczywiście...
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Skorzystałam dziś z oferty śniadaniowej. Śniadanie angielskie 17 zl. Porcja...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

herbata wątek zamknięty Czekałam 15 minut na herbatę (kosztującą 16 zł)! Kubek kleił się od syropu,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2019

Bardzo fajne i ciekawe menu. Polecam wątek zamknięty Jestem częstym gościem w cafe W. Bardzo fajny wybór ciast i tart oraz...
~Przem
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

Obiad? Chyba raczej przystawka wątek zamknięty Ciasta i kawy bardzo dobre, jednak dania obiadowe to porażka - 25zł za pół...
~xxx
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Polecam zdecydowanie wątek zamknięty Obsługa petarda, jedzonko zupełnie pyszne, polecam...
~R
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Dramat wątek zamknięty Miejsce z początku wydawało się przyjazne. Dosyć ładny wystrój, przytulne...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

bardzo pozytywne wrażenia wątek zamknięty Pyszne, świeże ciasta. próbowaliśmy kilkukrotnie i zawsze byliśmy zadowoleni....
~lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2016

Aboslutnie NIE! wątek zamknięty Skusiliśmy się na ciasta, które przez szybę wyglądały bardzo apetycznie. Po...
~andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry