Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby Sauny

Gdańsk, al. Staropolska 32 (Kowale)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GORĄCO POLECAM! wątek zamknięty Do klubu w Kowalach zapisałam się niedawno, za namową koleżanki.Najlepsza...
~Karolina L.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Fatalna obsługa wątek zamknięty Siłownia sama w sobie jest fajna ale obsługa.... pożal się Boże.... Pani...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Kowale - najlepsza atmosfera wątek zamknięty Na zajęcia fitness na Kowale chodzę regularnie od lutego 2017. Siłowni nie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Polecam zajęcia z Moniką W. ! :) wątek zamknięty Calypso Kowale to klub, w którym panuje najserdeczniejsza atmosfera...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Prowadząca Monika W.- nie polecam wątek zamknięty Klub Calypso zarówno na Morenie jaki i na Kowalach bardzo dobrze wyposażony,...
~Karolina
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

POLECAM ZAJĘCIA U MONIKI!! wątek zamknięty Klub polecam, świetna atmosfera i różnorodność zajęć nie pozwala wpaść w...
~Julka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Polecam zajęcia u Moniki W wątek zamknięty Klub przyjazny dla klienta, czysto, ceny przystępne. Co do zajęć Pani Moniki...
~Greta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Kowale wątek zamknięty Nie polecam kategorycznie Pani Ostrowskiej .zupełny brak poczucia rytmu.Duże...
~Berta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Mało miejsca wątek zamknięty Zajęcia prowadzone przez sympatyczne panie, jednak szatnia damska- mało...
~am
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

.. wątek zamknięty Szatnia damska-za mało luster oraz kontaktów. Prysznice- Troche brudno i...
~Vcb
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Siłownia dla ludzi którzy higiene osobistą i kulture mają za nic wątek zamknięty Witam. Nie polecam! Połowa ludzi którzy chodzą na ta siłownie jest po prostu...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Polecam wątek zamknięty Witam od ok. 3 tygodni zapisałem się i chodzę do calypso, na wstępie miła...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

super silownia wątek zamknięty jak dla mnie bomba nie ma do czego sie przyczepic. trenerzy jak i recepcja...
~tomi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

TRAGEDIA wątek zamknięty Jestem klientką tej siłowni już od kilku miesięcy ale rezygnuje z ich usług...
~bardzo niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Mało zaradny manager. wątek zamknięty Fajne zajęcia, super instruktorzy i bardzo czysto - na tym kończą się...
~K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Beznadziejna obsługa i słaba oferta, świetna trenerka Ilona wątek zamknięty chodzę regularnie od pół roku ale zastanawiam sie nad zmianą klubu (jeśli nic...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Ania - opinia wątek zamknięty Na siłownię chodzę od lat i przetestowałam sporo klubów w Trójmieście....
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

polecam wątek zamknięty jestem zadowolona z klubu. z zajęć fitness polecam najbardziej Ilonę....
~gusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Świetny klimat!!!!!!!! ;)))) wątek zamknięty Calypso na kowalach to jedna z lepszych rzeczy jakie tam powstały :) Super...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Opinia negatywna wątek zamknięty Brak strefy wellness - dwa zielone krzesła w łazience. Brak uzupełniania wody...
~Asia91
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry